ט"ו באב הוא היום הזה בשנה בו חנויות הפרחים מוצפות, יצרני השוקולד לא נחים לרגע ופה ושם, יש כמה צדיקים שגם נותנים פרנסה ליהלומנים. אנחנו בעד כל אלו, אבל בסופו של דבר זהו יום של עינוג, הנאה ואהבת האדם – בין אם האהבה הזו מגיעה בזוג או לבד. יש לא מעט רווקים ורווקות שלא מוצאים את עצמם בתאריך הזה שמקדש זוגיות, ואנחנו כאן לומר – לא עוד! היום מיועד לכולם - השאלה היא רק מה תעשו איתו. הנה כמה הצעות איך תוכלי לחגוג את היום הזה, ביחד או לבד. הכל הולך.

*הפנייה היא לנשים, וכן זה מכוון.

תתפנקי

נכון, לא נכחיש: זה מאוד כיף כשמישהו מגיש לנו קופסת מתנה קטנה ארוזה בסרט נייר אדום, או כרטיס טיסה ליעד רחוק, אבל לעתים המציאות הנוכחית לא תואמת את הציפיות, וזה לא אומר שצריך לחכות לאותה קופסה קטנה. פנקי את עצמך במשהו שישמח אותך. בין אם זו מתנה חומרית או רגשית, בין אם זה בגד הים שפנטזת עליו והוא לעולם לא בסייל או הסדנה ההיא שתעשיר את חייך. ואם את ממש צריכה תאריך, אז הנה מצאנו לך: ט"ו באב. קלאסי.

תענגי את עצמך

לא צריך לחכות לט"ו באב כדי לעשות לעצמך טוב. וכן, אנחנו מדברים על אוננות. לא מעט נשים עדיין לא עושות זאת בעצמן ולעצמן, בין שמדובר באמונה מגבילה, הרגל של שנים או חינוך מהבית. אבל אין דרך טובה יותר לדעת מה נעים לנו מאשר התנסות עצמית.

"בעולם האימון זה פחות משנה ומשמעותי מהי הסיבה שנשים לא מאוננות, השאלה האמיתית מה עושים עם זה עכשיו?", אומרת דנה ויינשטיין אורן- מאמנת להעצמת נוכחות מינית ומתמחה בעונג. "המלצתי, במיוחד כשמדברים על עונג מיני, היא קודם כל לנסות להגיע למקום הזה כשאת לגמרי לבד עם עצמך. כשאין נוכחות של אדם אחר בחדר. נשמי לאיפה שנעים ומקסימום ממש תהני. כי אם לא תנסי, לא תצליחי ותיתקעי במשך שנים בדפוס התנהגות שירחיק אותך מהמיניות שלך. זה סוג של לצאת מאזור הנוחות לטובת עונג בחייך, בין אם זה עונג מיני או עונג רגשי. הכל יושב בדיוק על אותו הדבר. אל תברחי ממה שעושה לך טוב. גם אם זה גורם לבהלה רגעית".

תשמני

בהמשך ישיר לסעיף הקודם, דרך מעולה שתעזור לך לענג את עצמך, לבד או ביחד, היא על ידי היכרות עם החבר החדש במיטה: my shemen הוא שמן פלז'ר המופק משמן הקנאביס – פיתוח חדשני של שמן סיכה המבוסס כאמור על שמן הקנאביס ומיועד למריחה על איבר המין הנשי (כמו גם הגברי). השמן מכיל בוטניקות סינרגיסטיות בתוספת CBD רחבי-ספקטרום מקנאביס, ובעברית: הוא יעשה לכן נעים בשל ההרכב שבו, שמכיל חומרים איכותיים או אם תרצי: סודות הטבע בקפסולה אחת, כך שאין מה לחשוש מהשימוש בו, בטח ובטח במקומות הקדושים שלנו. "לשמן הקנאביס יש השפעות מועילות רבות, כולל ירידה במתח השרירים, שיפור בזרימת הדם וירידה באיתות הכאב".

לדברי ויינשטיין אורן, ברגע שיש חדירה לנרתיק שאינו מסוכך, החיכוך בין האיברים עלול ליצור פצעים קטנים ברקמות העדינות. אלו מייצרים דלקות, צריבות וכאבים. על מנת להימנע מכאבים אלו, חשוב שהאיזור יהיה רטוב מעצמו, או בעזרת חומרים מסככים, כמו השמן הזה שעושה עבודה שהיא מעבר לחומר סיכה רגיל.

שמן קנאביס (צילום: Other Plane )
צילום: Other Plane

כיצד משתמשים בשמן?

"יש למרוח אותו על האיבר האינטימי ומהר מאוד תחושו כיצד האזור מתחמם ומתעקצץ בקטע טוב", אומרת ויינשטיין אורן. "התחושה היא שהכול מתעורר, זרימת הדם מועצמת והמגע נעשה נעים יותר, מה שמשדרג את ההנאה ואת העונג. השימוש בשמן מעולה ראשית באוננות עצמית. ההורמונים שמופרשים אצלנו בגוף כשאנחנו עם פרטנר גבוהים מאוד שכן יש ריגוש של אדם נוסף, אבל כשאנחנו לבד – אפשר בהחלט להיעזר באביזרים שיעוררו אותנו מינית. אני מאמינה שהדרך לאורגזמה מלאה בעונג. אם אין עונג, אין אורגזמה. אחרי שתתנסי בעצמך, תכניסי את השמן גם עם הפרטנר/ית".

ואם כבר, אז כבר: לשדרוג החוויה עד תום וכי גם ככה פינית לך ערב ביומן: הוסיפי מוטיבים סנסוריים (רק המילה הזו כבר משדרגת לנו את הליבידו): מוסיקה טובה, נרות, ריחות וכל מה שהופך את הבית שלך לספא מהסוג הטוב.

אל תתפשרי

בהמשך ישיר לסעיף הקודם, אם כי תקף לכל בחירה ופינוק בחיים שלנו: כשמדובר בגוף ובנפש שלנו- לא מתפשרים. רק אנשים איכותיים וחומרים איכותיים שיכנסו לך ללב ולגוף.

אם אנחנו מדברים על אוכל – לכי על המנה המשובחת עם המרכיבים שטובים לגוף שלך, אם זו בחירת האנשים שאת מכניסה לחיים שלך: דמייני שבכל הזדמנות יש לך פאנל יועצים א-לה "חתונה ממבט ראשון" שמטרתם לבצע את ההתאמה המושלמת עבורך, או הכי קרובה לזה. אל תכניסי לחייך אנשים שמביאים איתם אנרגיות שליליות או וייב שלא מתחבר אלייך. לא בט"ו באב ולא בכלל.

ואם בחומרים עסקינן, אז מילה נוספת על שמן לעינוג עצמי: מוצר השמן מבוסס כאמור על זרעי שמן קנאביס ושמנים ארומטיים נוספים שנלקטו מהטבע – כאשר כל שמן ממדינת המוצא שלו. מוצרי החברה נמכרים ברחבי העולם ומבוססים על טכנולוגיה ומחקרים פורצי דרך שמקנים חוויית שימוש מופלאה המתחילה במרקם המדויק, בספיגה בעור ובבישום הייחודי הנשמר לאורך כל היום. וכן, ברור שכל המוצרים בטוחים לשימוש עם רישיון משרד הבריאות.

תקבעי דייט

עם הפרטנר, עם הבסטי, עם אמא, עם נטפליקס. זה לא שט"ו באב כל כך חשוב לנו, כמו תאריך בלוח שנה שנותן לנו תירוץ לחגיגה. במציאות אינטנסיבית רוויות חיידקים, אנחנו צריכים למצוא לעצמנו רגעים של שמחה. אז למה לא ט"ו באב? וכשאנחנו ממליצים על דייט, אנחנו מתכוונים לכל החבילה: להתלבש יפה, להתפנק על אוכל טוב, דרינק אם את בקטע, וחברה טובה. אגב, חברה טובה גם יכולה להיות רק את, הספה והבינג' המועדף, כן?

דייט (צילום: צילום מסך מתוך ווטסאפ, shutterstock)
צילום: צילום מסך מתוך ווטסאפ, shutterstock

תעשי לעצמך יום כיף

עצרי שניה לחשוב מה הכי משמח אותך: ים? תספורת חדשה? בגד? שיחה עם אמא? בריחה ליום מהעיר? ספר? בטוחים שיש לך כמה תשובות מוכנות בראש. אנחנו רק מגישים לך את התאריך המושלם שאפילו נופל על וויקנד:  23 ביולי. יום שישי. קלאסי לאותו חוף ים שחלמת עליו, לשים את הראש על דיונה ולסיים בספא. אנחנו סגרנו כבר, ואת?

 

 

 עשינו לך חשק להתפנק? לפרטים נוספים ורכישת שמן הפלז'ר היכנסי>