שוטרת ותיקה, המשרתת שנים רבות באחת היחידות, ניהלה לפני מספר שנים רומן עם קצין בכיר מאוד שפיקד על היחידה, נשוי ואב לילדים. בשלב מסוים, לפני כשנתיים, גילתה השוטרת שהקצין מנהל במקביל מערכות יחסים נוספות עם שוטרות אחרות. כשחשפה בפניו את חוסר שביעות רצונה מהמצב, הודיע לה הקצין שהוא מעוניין להפסיק את הקשר הרומנטי ביניהם.

מאותו הרגע החלה השוטרת להטריד את השוטרות האחרות בהן חשדה שהקצין היה עימן בקשר רומנטי. לפי כתב האישום שהגישה המחלקה לחקירות שוטרים נגדה, היא שלחה למעלה מ-1,000 מסרונים (שיא משטרתי) ל-13 שוטרות ונשים. היא הטרידה את הנשים בהודעות יום ולילה, במקרה אחד שלחה גם הודעה לבן זוגה של אחת הנשים ובמקרה אחר להוריה של שוטרת אחרת. היא כתבה הודעות גם לאשתו ולבתו של הקצין הבכיר.

מספר נשים התלוננו במחלקה לחקירות שוטרים, השוטרת נחקרה, הוגש נגדה כתב אישום ובשבוע שעבר הודתה במעשיה וחתמה על הסדר טיעון יחסית מקל בגין עבירות של הטרדה.

סנגורה של השוטרת, עו"ד שרון וקנין, טען כי יש להתחשב בעובדה שהשוטרת פעלה מתוך מצוקה נפשית ובקרוב אמורה לפרוש מהמשטרה, ולכן ביקש שלא להרשיע אותה. נשיאת בית משפט השלום בראשון לציון, השופטת עינת רון, קבעה בגזר הדין כי מעשי השוטרת חמורים והתנהלותה פגעה באמון שהציבור נותן למשטרה.

השופטת הרשיעה את השוטרת וגזרה עליה 200 שעות שירות לתועלת הציבור  וארבעה חודשי מאסר על תנאי. השוטרת תשלם לכל אחת מהנשים המתלוננות פיצוי של 1,000 שקל לכל אחת.

הקצין עצמו, שהיה מיועד לקידום לדרגה גבוהה מאוד ולתפקיד יוקרתי במשטרה, החליט לפרוש לפני למעלה משלוש שנים - ובכך למעשה מנע מעצמו פתיחת תיבת פנדורה וחקירה שיכולה הייתה להוביל לחשיפת הפרשה.