יוצרת התוכן ג'יילין צ'ייני פתחה בעצומה שבה היא דורשת מחברות התעופה  לספק חדרי שירותים רחבים יותר ומושבים חינמיים ללקוחות במידות גדולות. לדבריה היא חווה אפליה ואי נוחות בזמן טיסות עם בן זוגה: "שנינו אנשים גדולים, ובאופן קבוע אנחנו מקבלים הערות משפילות, מבטים ואפילו לסירוב לשבת לידנו", היא אמרה בראיון ל-unilad.

באחת הטיסות, היא מתארת, היא מצאה את עצמה סובלת מכאבים וחבורות כי נאלצה לשבת בכיסא שאי אפשר להזיז את גב המושב: "נסיעות אוויריות צריכות להיות נוחות ונגישות לכולם". צ'ייני אף הגישה עתירה למנהל התעופה הפדרלי (FAA) בדרישה לנקוט בפעולה: "ה-FAA חייבים לדרוש מכל חברות התעופה ליישם מדיניות ברורה עבור לקוחות כמונו, כדי להעניק נוחות ורווחה לכלל הנוסעים".

בהמשך היא ציינה כי הדרישות שלה הן: "לספק לכל הנוסעים בגודל גדול מושב חופשי נוסף ואפילו שניים – בהתאם לגודלם – כדי להבטיח להם הנוחות שלהם במהלך הטיסה". כמו כן היא טענה שחדרי הנוחיות חייבים להיות מרווחים יותר, וכי חגורות הבטיחות צריכות להיות ארוכות יותר: "וכן יש צורך שיהיה לפחות חדר שירותים אחד המתאים לאדם על כיסא גלגלים בכל המטוסים החדשים".  

 

 

"אם יישמו את הדרישות המוצדקות האלו תיווצר סביבה מכילה ומסבירת פנים עבור כל הנוסעים, ללא קשר למשקל שלהם. אני יודעת שזה ייצור עליות נוספות אבל זה שווה את זה", היא סיכמה וקראה לאנשים להצטרף ולחתום על העצומה שיצרה, שעליה עד כה חתמו כבר יותר מ-4,000 אנשים.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Jaelynn Chaney (@jaebaeproductions)