המשטרה חושדת כי תושב מרכז הארץ שפצע את חברתו ברגלה התחפש לסוהר כדי להיכנס למחלקה בה היא מאושפזת בבית החולים ולפגוע בה.

לפני כשבועיים נעצר הגבר, כבן שלושים, לאחר שתקף על פי החשד את בת זוגו ששהתה בדירתו וגרם לה לחבלה בירך. כתוצאה מהפציעה נגרם לאישה זיהום, וכשהיא הובאה לבית החולים לקבלת טיפול הרופאים נאלצו לקטוע חצי מרגלה הימנית. בימים אלה היא מורדמת ומונשמת בבית החולים, ועל פי חוות דעת הרופאים נמצאת בסכנת חיים ממשית. הגבר נעצר, וכעבור כמה ימים שוחרר למעצר בית מלא למשך חודש וחצי מאחר והמשטרה התקשתה להשיג נגדו די ראיות להגשת כתב אישום.

לפני מספר ימים, על פי החשד, הופיע הגבר בתחפושת סוהר בבית החולים. כאשר הדבר נודע לשוטרים הם הגיעו למקום ועצרו אותו. נציג המשטרה טען בבית משפט השלום בתל אביב כי להערכת החוקרים החבר הגיע לבית החולים כדי "לגמור את העבודה". החשוד הכחיש את טענות המשטרה כי התכוון לפגוע בחברתו, ונכון לעכשיו הוא חשוד בתקיפה, התחזות לעובד ציבור והפרת הוראה חוקית. השופט האריך את מעצרו של הגבר בשלושה ימים כדי לאפשר למשטרה להשלים את החקירה.

עד כה לא הצליחו חוקרי המשטרה לגבות עדות מהאישה עקב מצבה הבריאותי, אבל תשאלו חברים ומכרים שלה לגבי איומים לרצח שספגה מבן זוגה במשך תקופה ארוכה. לדברי אחד החוקרים, מצבה מוגדר כקשה עד אנוש ונבדק חשד גם לניסיון לאונס. החוקרים מקווים שהאישה תתעורר ותצא מסכנת חיים, כדי שיוכלו לגבות ממנה עדות מפורטת.

עוה"ד ניר אלפסה ודימה אניקין, שייצגו מטעם הסניגוריה הציבורית את החשוד: "החשוד הכחיש כל קשר לתקיפת בת זוגו. הוא שיתף פעולה עם החוקרים וסיפק הסבר להגעתו לבית החולים. לטענתנו, הוא לא הפר את תנאי השחרור ולפיכך היה מוצדק לשחררו. אנו מברכים על כך שהמשטרה והפרקליטות קיבלו את טענותינו והורו על שחרורו".