זו סוג של קלישאה טלוויזיונית שסדרות רבות נוהגות להשתמש בה כדי להוכיח בגידה – תינוק שחור שנולד לאב לבן משמעותו אם שהתפרפרה – אבל מתברר שזה יכול לקרות גם במציאות, ושזה הרבה פחות מצחיק. מארק (שם בדוי) האמריקאי שיתף את גולשי רדיט בסיפור דומה שחווה על בשרו עם אשתו אנה: לאחר 9 שנות נישואים ושלוש בנות, נכנסה אשתו במפתיע להריון נוסף. מארק שחלם כל חייו על תינוק זכר חשב שקיבל את מבוקשו, אבל ברגע שראה את התינוק שנולד בחדר הלידה הוא הבין שמשהו לא בסדר.

"הוא בבירור שחור", סיפר לגולשים, "וכשראיתי אותו הייתי בהלם מוחלט. לא רק שגיליתי שהבן שציפיתי לו כלל לא שלי, גיליתי גם שאנה בגדה בי". אנה, כך מתברר, פגשה גבר בבר ובילתה איתו לילה שלם רווי באלכוהול. השניים החליפו טלפונים אך לפני שהספיקו להיפגש שוב, גילתה אנה שהיא בהריון. היא בישרה זאת לבחור, שבתגובה מיהר לחסום אותה ולשנות את מספרי הטלפון שלו. מכיוון שאנה ידעה רק את שמו הפרטי, היא לא הצליחה לאתר אותו. "היא ניסתה להמעיט בחשיבות העניין ולהגיד שזה לא היה משמעותי עבורה, שהיא עשתה טעות ושהיא רצתה שנגדל את הבן 'שלנו' ביחד, אבל לא יכולתי להישאר איתה", המשיך מארק וסיפר.

למרבה הפתעתו, מארק קיבל תמיכה בלתי צפויה מצד הוריה של אנה, שאיתם מעולם לא הסתדר. הם הציעו להעביר לו חלק ניכר מקרן הנאמנות שחסכו עבור בתם, לשלם עבור עורך הדין שלו ואף להעיד לטובתו על מנת לסייע לו לקבל אפוטרופסות על שלוש הבנות. לדבריו, הם לא עשו את זה מכעס על בתם שבגדה, אלא מגזענות ומזעם על העובדה שילדה  להם נכד שחור. "הם דרשו ממנה למחוק את 'הטעות' ולמסור את הילד לאימוץ, אך היא סירבה. הם איימו לנשל אותה מהירושה ולהתכחש לה מספר פעמים, וברגע שהם הבינו שהיא לא הולכת לוותר על הילד, הם פשוט ניתקו איתה קשר".

כשהוא מתלבט מה לעשות פרסם מארק את הסיפור שלו ברדיט, במטרה לקבל עצות מהגולשים. "הבנות שלי ייהנו מהרבה מאוד כסף (אנחנו מדברים על סכומים של 8 ספרות), והן ככל הנראה לא יידעו מה זה חוב (אוניברסיטה, דירה, אפילו עבור הילדים העתידיים שלהן) בכל ימי חייהן. אני באמת מלא בשנאה לגבי כל הסיטואציה. העמדתי את אנה במקום ראשון במשך כל חיי, העמדתי את העבודה שלה במקום הראשון, גידלתי את הבנות כשהיא לא הייתה נוכחת. בד"כ אני רגוע ושקול וחושב לפני שאני עושה דברים, אבל עכשיו האינסטינקט הראשוני שלי הוא לקבל את העזרה של חמיי ולראות איך הם שוברים אותה לחתיכות. כדאי לי לעשות את זה?".

הגולשים הביעו מגוון של דעות, אבל תשובה אחת חזרה שוב ושוב: הזרים אליהם פנה מארק לעזרה שאלו אותו אם הוא חושב שנכון לכרוך את עתידו ואת עתידן של בנותיו האהובות בחמיו, אנשים שעושה רושם כי הם חשוכים ומלאי שנאה, אנשים שוויתרו על בתם רק בגלל צבע העור של הגבר איתו היא שכבה. התשובה לשאלה הזו, כנראה, די ברורה.