ירין שרף, המואשם באונס הנערה במלונית הקורונה ביפו בפברואר האחרון, כתב אמש בעמוד האינסטגרם שלו פוסט בו הוא טוען שגורמים שונים מתנכלים לו. ככל הנראה מדובר באחד ממכריו איתו דיבר שרף והעלה את הפוסט בשמו.

שרף, שכבר הסתבך כאשר העלה לפני כמה חודשים סרטון לאינסטגרם שלו ונענש קשות על ידי שירות בתי הסוהר,  מטיח בפוסט ביקורת קשה על מצבו וטוען שנעשה עליו "עליהום" מצד כלי התקשורת. "ארבעה קירות, חלון, דלת וסורגים. יותר מדי כאלה. אני זוכר את ההתחלה, הכאב, הבלבול והדיכאון", הוא כותב בחשבון האינסטגרם שלו שהיום הפך לפרטי, "עד שחשבתי שצדק שם של כוכב. אני עד כדי-כך מעניין? או שמישהו רוצה לקבור אותי לעוד הרבה שנים בפנים? לך תסמוך על כתבים שיפרסמו את האמת... בשורה התחתונה אני סומך רק על אלוהים".

הנאשם באונס הנערה מותח ביקורת על איש יחסי הציבור המסייע לנערה וגם על פרקליט המדינה עמית איסמן, שלטענתו לא קרא כלל את התיק בעניינו ורוצה להתקדם על גבו. "ואיך בדיוק האדון אמור להתקדם בתפקיד? לייצר תקדים על גבו של ירין שרף", הוא כותב, "לפחות תעבור על תיק הראיות לפני שלתקשורת יצאת בהצהרות".

לא ברור האם שב"ס יפתחו בחקירה נגד שרף, אבל ל-mako נודע כי השאלה מי פרסם את הפוסט עבור שרף נמצאת, כאמור, בבדיקה.

התביעה על פגיעה בפרטיות בוטלה ותתנהל מההתחלה

בתוך כך, התביעה שהגישה צעירה נגד שרף על כך שהשמיץ אותה בסרטון טיק טוק ופגע בשמה הטוב ובית המשפט חייב אותו לשלם לה 200 אלף שקל והוצאות משפט – בוטלה, ותתנהל מההתחלה.

הצעירה תבעה את שרף על פגיעה בפרטיות, הטרדה מינית ולשון הרע שהפיץ נגדה בסרטון. לטענתה, נהג לגדף אותה ולהשפילה במשך תקופה ארוכה. באחרונה פנה שרף לבית המשפט בדרישה לבטל את פסק הדין שניתן בהעדרו, בטענה שלא קיבל את כתב התביעה ולכן לא יכול היה להגיש כתב הגנה. השופטת ליאת הר ציון שדנה בבקשה ציינה בהחלטתה כי למרות שסיכויי ההגנה אינם גבוהים, יש לאפשר לשרף להגיש כתב הגנה ולנהל את המשפט. השופטת קבעה כי שרף ישלם לתובעת הוצאות משפט בסכום של 7,500 שקל כתנאי לאי ביטול פסק הדין והגשת כתב הגנה.