הבלוגר הרוסי הפופולארי אנדריי בורים, המכונה מלסטרוי, היכה צעירה בת 19 בשידור חי במהלך צילום בלוג ליוטיוב (אזהרה: תוכן גרפי קשה לצפיה). הקורבן, אלנה אפרמובה, תיארה את המקרה וגם העלתה תיעוד של האירוע בדף האינסטגרם שלה.

בסרטון ניתן לראות את אפרמובה אומרת למלסטרוי: "בוא תראה לי מה אתה יכול לעשות", והוא בתגובה תופס אותה ודוחף את פניה בחוזקה כלפי השולחן, עד כדי כך שאפרמובה נזקקה, לדבריה, לתפרים. "אני מבועתת. יש לי בפה חתיכות עור, שברים ודם", " אמרה הצעירה בראיון לאתר meduza.   

בימים אלו הגישה הבלוגרית תביעה והיא משוכנעת כי מה שקרה לה הוא לא אירוע יחיד: "אני קוראת לכל הקורבנות להצטרף אליי לתביעה ייצוגית", כתבה. בשלב זה הורה בית המשפט לסגור את חשבון היוטיוב של מלסטרוי, שלו כ-700,000 מנויים.

מלסטרוי ידוע בסרטונים האלימים שלו, ואין זו הפעם הראשונה שהוא מואשם במעשים פליליים. בשנת 2017 עצרה אותו משטרת בלארוס בגין הפקת פורנוגרפיה, לאחר שהבלוגר פרסם סרטון ובו אפשר לראות כיצד הוא מכריח קטינות להתפשט בזמן שהוא משוחח איתן בסקייפ. מלסטרוי טען כי אין מדובר בפורנוגרפיה כיוון שקשה לקבוע את גילה של הילדה על פי המראה שלה. מקרה זה לא הגיע לבית המשפט עד היום. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Алёша (@_cyberbabe_) on

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Андрей Бурим (@mellstroy) on