ג'נט מרימן ממרילנד שבארה"ב נישאה בחודש שעבר לארוסה שצעיר ממנה ב-20 שנה. נכדתה דניאלה העלתה סרטון שצילמה לחשבון הטיקטוק שלה ובו סבתה - זוהרת ומכתתת את רגליה בחנויות לשמלות כלה. אחרי שכבר הספיקה למדוד לא פחות משלוש, כתבה הנכדה: "סבתא שלי בת ה-80 מתחתנת עם ארוסה בן ה-60".

הסרטון הנדיר שבו נראית ג'נט בשמלת סטרפלס נעשה ויראלי והיא הגיעה להתארח בתוכנית הבוקר Good Morning America, שם העבירה מסר ברור לנשים נוספות בגילים מתקדמים: אל תוותרו על אהבה בחיים. "קחו סיכון, זה כל מה שאני יכולה להגיד. זה מה שאני עושה. לא נשארו לי עוד כל כך הרבה שנים. עכשיו אני שמחה", אמרה.

@theonlydanij Wait for the end #grandmasoftiktok ♬ Marry You - Bruno Mars

ג'נט, שעזרה לגדל באופן חלקי את נכדתה דניאלה, חשה "בודדה יותר ויותר" אחרי שזו גדלה ועזבה את הבית – עניין שהשתנה כשפגשה את ארוסה. "כולם היו אומרים לי, 'למה את לא מחייכת יותר?'". השניים התגוררו תחילה דלת ליד דלת, אולם בשבע השנים הראשונות שבהן חיו בסמיכות, הוא היה נשוי ואב לילדים. כשנישואיו הסתיימו, היא החליטה לעשות מוב ולהזמין אותו לארוחת צהריים – במהלכה התאהבו. "עכשיו אני מחייכת הרבה יותר", אמרה.

באשר לשמלות הכלה, ג'נט סיפרה שבמהלך המדידות נחתה על גופה השמלה חסרת הכתפיות שגרמה לה לחשוב - "וואו, הדבר הזה נראה ממש טוב", כפי שסיפרה במהלך הריאיון. נכדתה דניאלה אישרה את העניין כשחשפה שסבתה הייתה הכוכבת בחנות: "כל הכלות האחרות שמדדו שמלות הפסיקו כדי להסתכל עליה", ציינה.

ג'נט מרימן בת ה-80  (צילום: טיקטוק, צילום מסך)
צילום: טיקטוק, צילום מסך

את גישתה החיובית של ג'נט לחיים, היא זוקפת למצבה הבריאותי המשתקם: בעבר אובחנה כחולה בסרטן המעי הגס, החלימה – ואז גילתה שיש לה קריש דם בריאה. "בכנות לא חשבתי שאשב כאן היום", אמרה. בסרטון שפרסמה נכדתה מהחתונה בחודש שעבר, נראה שג'נט החליטה בסוף לזנוח את הרעיון של שמלת סטרפלס לטובת נוחות וכתפיות: ובשתי השמלות היא פשוט וואו. 

@theonlydanij Its time #grandmawedding ♬ original sound - Dani Jefferson