בשבוע שעבר הרשיע בית המשפט גבר שאנס צעירה בעודה שיכורה, למרות שלהגנתו טען שהיא "נהנתה וקיימה יחסים מרצון". לפי פרטי כתב האישום שהוגש לפני כשנתיים, בילתה המתלוננת בבר כשלידה התיישב בחור כבן 30. לאחר ששוחחו מעט עזבו השניים את המקום והלכו לביתו של הגבר. לדברי הצעירה הגבר נתן לה כוס מים, ולאחר מכן אנס אותה באכזריות כשהיא תחת השפעת אלכוהול.

"לפתע הוא כיבה את האורות, היכה אותי בפנים והפשיט ממני בכוח את הבגדים", סיפרה הצעירה בעדותה במשטרה, "התחננתי בפניו שיפסיק. בכיתי. אמרתי לו שאני בהיריון רק כדי שיעצור, אבל הוא אמר לי: 'תסתמי את הפה שלך זונה' ונתן לי מכות בפנים". לפי כתב האישום אנס אותה הגבר וביצע בה מעשה סדום במשך כחצי שעה.

"אחרי שהוא סיים קמתי ללכת, הוא עצם לי את העיניים לי עם הידיים שלו כדי שלא אראה איפה הוא גר", שיחזרה בעדותה במשטרה. "הוא הוציא אותי לרחוב, ולפני שהלך איים להרוג אותי אם אעז להתלונן נגדו במשטרה. דחפתי אותו וברחתי". כמה שעות לאחר מכן סיפרה הבחורה לאימה על המקרה, וזו לקחה אותה מיד לתחנת המשטרה במטרה להגיש תלונה.

כחודש וחצי לאחר האונס עצרו השוטרים גבר העונה לתיאור אותו נתנה הצעירה למשטרה. בחקירה הראשונית הכחיש החשוד שאנס את הצעירה או שהביא אותה לביתו, והוסיף כי השתחרר מבית הכלא לפני כשנה ולא קיים יחסי מין במשך כשנה וחצי. בחקירה נוספת הודה כי הביא את הצעירה לביתו וכי קיימו יחסי מין בהסכמה. לדבריו, שאל אותה אם הכול בסדר: "שאלתי אותה לא פעם, לא פעמיים ולא שלוש אם הכול בסדר, היא אמרה: 'כן כפרה הכול טוב נשמה'". בהמשך אמר כי המתלוננת נהנתה ממעשיו, "היא נהנתה, השמיעה קולות, הכול היה טוב ויפה", ציין בחקירתו. כמו כן אמר הנאשם כי המתלוננת לא נראתה לו שיכורה.

על אף דברי הנאשם הגישה פרקליטות מחוז הדרום כתב אישום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע בגין עבירות של אונס ומעשה סדום. השופטים ששמעו את העדויות בתיק קבעו בפסק הדין שניתן בשבוע שעבר כי הם מאמינים לגרסת המתלוננת והרשיעו את הגבר בעבירות שיוחסו לו. "עדות המתלוננת הותירה בי רושם חיובי ביותר", ציינה ראש הרכב השופטים, השופטת יעל רז-לוי. "המתלוננת העידה באומץ לב וסיפרה בכאב ובאופן מוחשי על כל מה שעברה. עדותה הייתה בהירה, נהירה וקונסיסטנטית ולא נגלו בה סתירות או בקיעים". כמו כן ציינה השופטת כי המתלוננת לא ניסתה בעדותה לייפות את הדברים או להשחיר את פניו של הנאשם, אלא סיפרה בדיוק ובקושי רב את מה שקרה לה באותו ערב.

גזר דינו של הנאשם יינתן במהלך השבועות הקרובים.