בחודש וחצי האחרון הופיע איום חדש על בטחונן של סטודנטיות המתגוררות במעונות ברושים של אוניברסיטת תל אביב: באחד השבילים החשוכים שמובילים מהחנייה למעונות מופיע מדי פעם גבר שמכנסיו פתוחים ונוגע בעצמו. לפי העדויות, לפחות 5 נשים צעירות כבר פגשו אותו לאחרונה וההערכות הן שמספר גדול בהרבה פגשו בו בדרכן. 

לפי הסטודנטיות, בהנהלת המעונות ובמשטרה כבר יודעים על הבעיה, שכן סטודנטיות דיווחו על הנושא ושוחחו עליו בקבוצת הווצאפ של המעונות, אלא שחוץ מלהפנות את המתלוננות לפרוצדורה הביורוקרטית של תלונה דבר לא נעשה עד כה בכדי למנוע את המשך המעשים.
 
"במעונות יש סמטה חשוכה, ממש ליד קמפוס ברושים, שמאות סטודנטים עוברים בה מדי יום" סיפרה ל-mako אחת הסטודנטיות, "הוא פשוט חיכה שם, כנראה, שמישהי תעבור כי עד עכשיו אף גבר לא אמר שזה קרה לו, רק נשים. עברתי שם והוא עמד עם איבר המין שלו בחוץ, הסתכל לי בעיניים וממש חיכה ממני לתגובה. החלטתי פשוט לברוח. הבעיה היא שהוא ממש מחכה בצד החשוך של הסמטה ואז אין ברירה אלא לעבור לידו, את לא יכולה שלא לעבור לידו אם את רוצה להגיע מהמעונות לאיזור הקמפוס, החנייה או האוטובוסים".
 
סטודנטיות שנתקלו במטרידן כתבו על כך בקבוצת הפייסבוק של המעונות ומהשיחות ביניהן התגלה כי המטרידן נוהג לפקוד את המעונות כבר לפחות כחודש וחצי וכי מספר סטודנטיות כבר הוטרדו על ידו. "זה הזוי שכבר חודש וחצי שהוא שם ואף אחד לא שם לב" אמרה ל-mako סטודנטית.
 
 
ממשטרת ישראל נמסר: בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה לפני מספר ימים אודות חשוד במעשה מגונה באזור, נפתחה חקירה שעודנה מתנהלת בימים אלו ומבוצעת פעילות משטרתית באזור במטרה לאתר את החשוד במעשה. המשטרה קוראת לכל מי שנתקלה במקרה דומה לאחרונה, להגיע ולהגיש על כך תלונה במשטרה בהקדם. נמשיך בביצוע כל פעולות החקירה הנדרשות במטרה למצות את הדין עם החשוד במעשה.
 
מאוניברסיטת תל אביב נמסר: האירוע האמור לא התרחש בשטח המעונות או בקמפוס האוניברסיטה אלא בשביל פתוח בסמוך להם. למקום הוזעקו המשטרה והסיור העירוני של עיריית תל אביב. טרם הוגשו תלונות למשטרה בידי הסטודנטיות. בכל מקרה, החליטה האוניברסיטה לתגבר את תאורת החוץ וכן יחידת הביטחון של האוניברסיטה תגברה את הסיורים במקום הסמוך למעונות.