שוטר המשרת ביחידה באזור ירושלים הואשם בכך שצבט בישבנה של שוטרת והציע לה "למצוץ לו" - וקיבל על מעשיו קנס בסך 1,000 שקלים בלבד. הסיפור אירע לפני כשנה, אז השוטר, בדרגת רס"מ, ירד יחד עם שוטרת המשרתת איתו לחניון ובעודם הולכים שם צבט השוטר בישבנה של עמיתתו. זמן קצר לאחר מכן, כששהו במשרד, התכופפה השוטרת להרים מהרצפה מסמך שנפל מידה, אז פנה אליה השוטר ואמר לה: "מה, את רוצה למצוץ לי?".

השוטרת, שהייתה המומה ממעשיו, החליטה לא לוותר והגישה תלונה במחלקה לחקירות שוטרים. השוטר הודה בחקירתו במעשיו וטען שלא התכוון לפגוע בה.

עם סיום החקירה הוחלט להעביר את התיק למחלקה למשמעת במטה הארצי של המשטרה, ובתום הטיפול בו הוחלט להגיש כתב אישום נגד השוטר לבית הדין למשמעת של משטרת ישראל. הוא נאשם בשתי עבירות של התנהגות שאינה הולמת שיש בה כדי לפגוע בתדמית המשטרה.

עם זאת, למרות חומרת מעשיו, דרשה התובעת לגזור עליו עונש קל ביותר הכולל פיצוי לשוטרת המתלוננת. סנגורו של השוטר דרש אף להתחשב בעובדה שהוא לקח אחריות על מעשיו וכי הביע חרטה. הוא ציין כי מדובר בשוטר בעל תפקיד גבוה שזכה להערכה ושבחים ממפקדיו.

כאמור, החליטו שופטי בית הדין של משטרת ישראל לגזור עליו עונש קל הכולל נזיפה חמורה, הורדה בדרגה ופיצוי על סך 1,000 שקלים. בגזר הדין הם ציינו שיש להוקיע את מעשיו, אבל שהתרשמו מעצם העובדה כי הביע חרטה על כך ושלא יחזור עליהם שוב.