איגור אולסיק (40), תושב אשדוד החשוד באונס בת 14 בעלת צרכים מיוחדים, אמר בחקירתו כי "הכל היה בהסכמה". אולסיק נעצר אתמול (ב') בחשד שפיתה את הנערה, הסובלת מאוטיזם קל, להיכנס לביתו בעת שאמו נעדרה מהבית ואז על פי החשד אנס אותה.

"לא חטפתי אותה, היא נכנסה מרצונה החופשי", אמר לשוטרים, "לא נעלתי את הבית, המפתח היה אצלי בכיס. לא עשיתי שום דבר שהיא לא רצתה". אולסיק סיפר עוד בחקירתו: "הייתי תחת השפעת אלכוהול וסמים, חשבתי שהיא מבוגרת".

לטענתו, בשלב מסוים הנערה היא זו שביקשה ממנו "לחבק ולנשק אותה": "היא הייתה מבוהלת מאוד. הרגעתי וחיבקתי אותה. לא עשיתי לה שום דבר רע. לא פגעתי בה. היא רצתה לנוח אז לקחתי אותה למיטה בחדר שלי, ליטפתי לה את השיער. נישקתי אותה ושכבנו ביחד. לא אנסתי אותה, החזקתי לה את היד. רק חיבקתי ונישקתי, זהו. הבית היה פתוח".

אמו של אולסיק ששבה לבית לאחר האונס לכאורה, נחקרה גם היא במשטרה ולדבריה לא הבינה מה עושה שם הנערה. "אני לא יודעת מה קרה. ראיתי רק שיש בלגן גדול בחדר של הבן", היא תיארה, "הלכתי לקניות וכשחזרתי הדלת הייתה נעולה. פתחתי ואז ראיתי את הילדה לידו. הבן שלי אמר לי שהיא סידרה לו משהו במחשב ובאינטרנט והיא רצה החוצה. אם הייתי יודעת שהוא מכניס ילדה לתוך הבית ועושה דברים כאלה הייתי הורגת אותו, זורקת אותו מהבית".

דבריו של אולסיק סותרים כמובן את עדותה של הנערה כמה דקות לאחר האונס בפני דודה. "היא אמרה לו שהיא לא יכולה להיכנס לבית כי היא דתיה", סיפר אמש הדוד בשיחה עם mako, "היא אמרה שהוא משך אותה בכוח, הכניס אותה לחדר, סתם לה את הפה ואז עשה בה מה שרצה במשך ארבעים דקות. הוא נעל אותה, היא דחפה אותו ממנה וביקשה שיעזוב אותה. אחרי שהוא סיים לעשות מה שעשה הוא אמר לה שלא לספר למשטרה וביקש את מספר הטלפון שלה". הנערה נזקקה לטיפול רפואי ולדברי דודה היא שרויה בטראומה קשה מאוד.

חוקרים ואנשי המעבדה לזיהוי פלילי לקחו מהדירה של אולסיק ראיות פורנזיות, בגדים, מחשב והטלפון שלו, ועל פי החשד הוא אנס את הנערה בכוח. היום (ג') האריך בית המשפט את מעצרו בשישה ימים.