לפני כחצי שנה הגיעו לידי העיתונאית מעיין אדם תלונות רבות על מטרידן סדרתי שמשתמש בזהויות בדויות - מתחזה למורה פרטי ומטריד נשים באמצעות הרשתות החברתיות, בשיחות טלפון, בהודעות ואף בחוף הים. הוא ידוע בין היתר כגל טטנבאום, חזקיהו מיכאל או דניאל. כעת נודע לאדם שאותו אדם חזר להטריד נשים.

"אם סירבת ופגעת לו באגו הוא נהפך לשטוף שנאה. ברגע שהוא שם את הידיים שלו על מספר טלפון של אישה נגמרו לה החיים", מספרת אדם. "הוא מסמס ממספרים שונים, ואם הוא יודע היכן את גרה הוא יכול אפילו להגיע אלייך הביתה. מאות נשים דיווחו שנכוו ממנו".

לאחר שאדם דיווחה על המקרים בתוכנית "חדשות הבוקר" בספטמבר האחרון, פייסבוק סגרה את חשבונו של טננבאום והוגשה תלונה במשטרה. נראה היה שהוא "נעלם" למשך מספר חודשים, אך היום דווח שלאחרונה הוא חזר לפעול. לאחרונה פונות שוב מתלוננות לאדם, שמספרת: "הוא חזר ביום אחד להטריד את כל הנשים, כאילו הכין רשימת חיסול. לא עובר יום בחודש האחרון שאני לא מקבלת תלונות מבנות שעוברות גיהינום ואיומים". 

"הבן אדם הזה מסוכן לציבור. הכתובת פשוט על הקיר!", מספרת שני (שם בדוי), שמוטרדת על ידו כבר תקופה ומדגישה: "אני אחסום כל מספר שישלח לי הודעה ממנו, אני רק רוצה שההטרדה הזו פשוט תפסיק עבור כולם". את טננבאום שני הכירה באפליקציית היכרויות. לאחר שניתקה איתו את הקשר היא מספרת שלא הפסיק להטריד אותה בצורה אובססיבית. "בכל פעם חוסמים אותו והוא פותח משתמש חדש בשם אחר. הטקטיקה שלו היא להכיר נשים ולרדות בהן להשתנות על ידי הרזיה מסיבית וניתוחים להגדלת חזה עצום", היא משתפת, "כשמסרבים לו הוא לא מפסיק להציק בהטרדות ומתחיל במסע הכפשה כלפי אותן נשים ונשים ככלל. ממש סרט אימה".

טננבאום פעיל מאוד ברשתות החברתיות ונוהג לשתף באמצעות סרטונים את דעותיו על נשים. בין היתר, הוא מנהל חשבון טיקטוק שתומך בירין שרף, הנאשם באונס בת ה-13 במלונית הקורונה, ובסרטון שהעלה אף אמר כי "אנחנו חושבים שלירין שרף נעשה עוול ותהיה הפגנה גדולה של המין הגברי, של הגברים הסופר סטרייטים, מאה אחוז סטרייטים. תתכוננו". 

לפי הסרטונים, טננבאום שואף להקים מפלגה בבחירות הקרובות. באחד מהסרטונים הוא מצהיר: "הקבוצה שלנו תקים מפלגה בבחירות הקרובות הבאות, והמטרה שלנו היא להוריד את גיל ההסכמה בישראל ל-12 וחצי, לשנות את כל חוקי האונס, ההטרדה המינית והמעשה המגונה, לעשות חקיקה הרבה יותר מקלה שתעזור למין הגברי לא להסתבך במעשים כאלו".

בסרטון אחר שהעלה ליוטיוב והוביל להגשת תלונה נוספת כנגדו, נראה טננבאום הולך אחרי אישה בים ומתעד אותה מתרחקת ממנו תוך כדי שהוא מספר למצלמה כי "אמרתי לה שלום בסה"כ וישר היא אמרה לי לא לפנות אליה כאילו עשיתי לה משהו רע". בזמן שעדשת המצלמה מתמקדת בה, הוא אומר: "היא חושבת שהיא מלכת העולם או שהיא איזה נסיכה או משהו כזה וזה פשוט מדהים. תלמדו, ככה ישראליות מתנהגות - חושבות שהעולם נברא בשביליהן. בסך הכל רציתי להגיד לה שלום וישר היא התנהגה אלי בצורה תוקפנית. פשוט גועל נפש של בן אדם". 

בסרטון אחר שהעלה אמש תיעד טננבאום מפגש עם שוטרים בים שעצרו אותו, לאחר שמספר נשים התלוננו שצילם והטריד אותן. השוטר בסרטון חוקר האם הצעיר שאל את אחת הנשים אם היא בתולה, וכשטננבאום טען בפניו שזה חוקי הוא שואל בתדהמה, "זה חוקי?? היא בת 17 מה אתה רציני?". בתגובה לכך אמר טננבאום בכעס, "אתה משפטן או אני? מה גיל ההסכמה בישראל אתה יודע בכלל? הוא 16". לאחר מכן השוטרים שואלים אותו: "איזה זכות יש לך בכלל לשאול את הבחורה אם היא בתולה או לא?" ומסבירים לטננבאום שאסור לו לצלם קטינות ולהעלות לרשתות.

טננבאום אף פתח קבוצת טלגרם בשם "גברים 100% סטרייטים" המונה מעל 600 חברים בה הם משתפים את דעותיהם. "הוא מפיץ בקבוצה דברי שנאה על נשים ולהט"ב. הוא מדבר על איך נשים צריכות להיראות ואומר שהן צריכות לעשות ניתוחים ושאישה צריכה להיות כנועה", מספרת שני. בתיאור הקבוצה מצוין כי "מטרת הקבוצה היא להחזיר לגברים את זכויותיהם ולהילחם בסדר עולמי החדש של ביל גייטס וחבריו הלהט"בים שרוצים לסרס את המין הגברי".  באחת מההודעות ששלח בקבוצה הוא כתב כי "מותר לי לשאול מישהי ברחוב אם היא רוצה בא לה לעשות איתי סקס ברגע זה ורק כשהיא טוענת לא ואני ממשיך זו הטרדה מינית".

לאחר ששותף בקבוצה דיווח על כך ששירה איסקוב ושכנתה שהצילה אותה מרצח ישיאו משואה ביום העצמאות נרשמו בקבוצה קללות וגידופים וביניהם: "אני בשוק מהכלבה הזאת", "מכשפה מדליקה משואה" ו-"אינשאללה תעלה בלהבות עם המשואה ביחד". בסרטון בנושא שהעלה טננבאום ליוטיוב הוא הגן על הנאשם אביעד משה וטען שאיסקוב אשמה במצב מכיוון שקנטרה אותו.

מאז שהוגשה התלונה כנגד טננבאום במשטרה בספטמבר האחרון הוגשה תלונה נוספת לאחרונה, לאחר הדיווחים על ההטרדות החוזרות. "התקשרתי אתמול לכל הגורמים במשטרה ובדוברות והם הבטיחו למסור לי תשובות איפה זה עומד", מספרת אדם ומדגישה, "אני לא ארפה מזה ואתקשר מבחינתי למשטרה כל היום. לא עצמתי עין הלילה. הוא מסוכן, עשרה סימני קריאה. אנחנו חייבים כולנו להתגייס כדי לעצור את זה - אלו בדיוק הסיפורים של ידעו ושמעו. צריך לאזוק אותו, לטפל בו ולהרחיק אותו מהציבור ומהנשים".

מגל טננבאום נמסר בתגובה: "אני וחבר שלי מחפשים בת זוג בתולה כדי להתחתן איתה. אז אנחנו שואלים בחורה, אחרי שאנחנו אומרים לה שלום, 'האם היא בתולה'? אין בזה עבירה על החוק. ולא הטרדה מינית אלא זוהי שאלה לגיטימית שכל גבר רוצה לדעת שהוא מקבל אישה חדשה מהניילון ולא משומשת. רציתי להוסיף שכמובן לא הטרדתי אף אחת, אני מודע היטב לחוקים במדינת ישראל. ולחוקי ההטרדה. בנוסף כמובן שמנסים לסרס את המין הגברי בכל דרך אפשרית. אנחנו נקים מפלגה ונשנה את החוקים שרודפים ומסרסים את המין הגברי. המהפכה הסטרייטית בעיצומה.

"אני רוצה להוסיף שמעיין אדם היא אשה שקרנית ופמינאצית וגם כנגד המתלוננות תלונת שווא כנגדי יהיה סרטון בטיקטוק וביוטוב שיספר על כל השקרים שלה. וגם כנגד מעיין אדם יצא סרטון עוד היום בטיקטוק וביוטוב על האישיות שלה, דעותיה והשקרים שהיא מוציאה מהפה".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "בעקבות תלונה על הטרדה, הוגש נגד הנאשם בשנה שעברה כתב אישום. בעקבות תלונות נוספות שהתקבלו נגדו לאחרונה, החשוד נחקר בחשד למעשי הטרדה והחקירה עודנה מתנהלת במשטרה בימים אלו. נמשיך לחקור את החשדות ביסודיות במטרה להגיע לחקר האמת".