קארין טומין בסך הכל ניסתה להשתלב בנתיב בפקק, אבל אחד הנהגים בכביש לא ממש אהב את הניסיון ותקף אותה באלימות מילולית ופיזית. הבוקר התראיינה טומין ל"חדשות הבוקר" וסיפרה על רגעי האימה: "היו שני נתיבים שהצטמצמו לנתיב אחד. היה לי מקום להשתלב בנתיב והספקתי להשתלב לפניו, לא התאים לו שהקדמתי אותו בנתיב. לא תיארתי לעצמי שזה מה שיקרה כי לא נעשתה שום עבירה. מאותו רגע הוא עבר לנסוע בקו רצוף שזה בעצם אסור, לנסוע ממש צמוד לרכב שלי ולתת לי תחושה שכל רגע הוא עומד להתנגש בי".

הנסיעה בשלב הזה הייתה איטית מאוד בשל פקק תנועה, והנהג שנסע מאחורי טומין עצר את הרכב והתקדם לקראתה. "אני רואה אותו הולך לכיוון שלי עם זעם בעיניים וקללות. אמרתי לעצמי 'אוקיי, תפתחי את הטלפון ותתעדי את זה'. הייתי בטוחה שהוא הולך ללכת לי על הפנים. חשבתי שעוד רגע הוא שובר לי את החלון. אין לאן לברוח, לפחות שיהיה מתועד. אני חושבת שעצם זה שהייתי בחורה לבד ברכב זה עוד יותר מה שנתן לו את הכוח לתקוף אותי".

צעירה הותקפה במכוניתה באלימות וקללות (צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12)
מתוך "חדשות הבוקר" עם ניב רסקין | צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12

אף אחד לא יצא להרגיע אותו?
"אנשים פוחדים לגשת. הם בעצמם עומדים מפוחדים ורק ברגע שהוא נכנס לרכב חזרה ויצאתי לצלם את מספר הרכב שלו אז בעצם אנשים ניגשו אלי לראות אם אני בסדר או צריכה משהו. כמה אנשים נתנו לי את מספר הטלפון שלהם, כדי שיהיו לי עדי ראייה אם אגיש תלונה".

וטומין אכן פנתה למשטרה, והבוקר קיבלה הודעה שהנהג נתפס, הוזמן לחקירה ונפתח לו תיק. "אני צריכה עכשיו לפחד לצאת לכביש? לצאת לנהוג ולהתקל בעוד איש כזה? מפחיד", סיכמה.