ראיונות, כתבות וקטעים בלעדיים מתוך העונה השניה של התכנית | משתגידי

נשים
כתבות

משתגידי

נשים
נשים

עד כמה לשמור את האקס קרוב?

האם אחרי פרידה אפשר לשמור על קשר עם האקס או שאולי עדיף להשלים עם כך שהכל נגמר ולנתק את כל הקשרים למרות שהצער והכאב? בנות משתגידי וג'קי מנחם מנסים להתיר את הסבך הרומנטי. הצצה לפרק הקרוב

שרון גליל | משתגידי | פורסם 08/09/11 12:32:35 

השבוע מגיע להתארח על הספה של בנות משתגידי ג'קי מנחם. נלי שואלת אותו אם הוא עדיין שומר על קשר עם נפר מור - הבחורה שהרטיטה את לבו בבית האח הגדול. הוא עונה כי "אנחנו לא בקשר יום יומי אבל אנחנו מדברים מדי פעם".

נלי מספרת על אירוע משפחתי בו הייתה ושם פגשה את בת הדודה שלה שהגיעה עם בן זוגה הנוכחי והאקס שלה - איתו היה לה קשר ארוך ויחסים טובים שנשארו  גם אחרי הפרידה. לנלי זה נראה מוזר אבל בת הדודה הסבירה שהם היו בני זוג המון שנים והקשר ביניהם מאוד אינטימי והיא מרגישה שהוא עבורה כמו בן משפחה.

ליהיא אומרת שזה תלוי כמה זמן עבר. לדבריה, היא שכחה מהאקסים שלהם, "ממש דליטד". נלי מאשרת שגם היא שוכחת את החבר הקודם מרגע שנכנס חבר חדש לחיה. ג'קי מחזק את שתיהן ואומר כי "אני לא חושב שזה רעין טוב שהם נשארו בקשר, עדין זה עקיצה פה עקיצה שם, החבר לא מרגיש בנוח. אני חושב שבני זוג צריכים להישאר בני זוג ולא להכניס דברים מהעבר".

בקשר לקשר

להגנת הצד השני יוצאת דניאלה שמספרת שהיא דווקא נוהגת לשמור על קשר עם האקסים שלה: "אני נורא אוהבת לשמור על קשר עם אנשים. אני אוהבת דברים יציבים שהם שם. ואני מרימה טלפון ושואלים מה נשמע, אבל לא נפגשת איתם". ואז גם מוספיה: "חלק מהאקסים שלי גרים בחו"ל".

אלין מעירה שהשיחות התמימות האלו לא כאלו תמימות, וליהיא מסכמת שזה נוט אוקיי ומספרת על אקס-אקס שהיה לו שאת המשפחה שלו אהבה יותר משאהבה אותו ועד היום היא מתגעגעת למשפחה שלו. אבל אין מה לעשות כשנגמר אז נגמר".

אז עד כמה אפשר לשמור על קשר עם האקס ועד כמה זה תמים? צפו בהצצה לתכנית הקרובה

משתגידי. ימי שישי, לילה ביפ, 23:45

>> חופשה זוגית עם החבר'ה?

>> על מה עוד דיברו הבנות? הפרקים המלאים לצפייה ישירה 

בואו להשתתף בשעשועון דייטים חדש בהנחיית אלירז שדה

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן