ראיונות, כתבות וקטעים בלעדיים מתוך העונה השניה של התכנית | משתגידי

נשים
כתבות

משתגידי

נשים
נשים

האם נשים מעדיפות גברים עם ניסיון?

אריק ברמן מגיע לבנות משתגידי ופותח עם הבנות דיון על השאלות הקשות באמת - האם נשים מעדיפות גברים עם ניסיון, האם בגידה של בן הזוג עם אותו המין היא "קלה" יותר והאם כל אחד נמשך לשני המינים? צפו בהצצה למשתגידי עם אריק ברמן, הערב אחרי אל תשאל

גל כהן | משתגידי | פורסם 26/08/11 16:43 

אריק ברמן מגיע להתארח בסלון של בנות משתגידי ומיד מקבל שאלות על שיריו שחלק מצטיירים כשובניסטים. נלה טענה שנשים זה נושא מאוד רציני בשירים שלו וביקשה לדעת האם אריק ברמן מאוכזב מהמין הנשי או כועס וממורמר על הנשים בעולם. במיוחד המשפט "לא מקפיץ אותך הביתה כאן למטה יש תחנה" מהשיר "המתוקות האחרונות".

דניאלה פיק ניסתה להגן על אריק וטענה שאי אפשר לדעת מה האישה עשתה לו לפני כן ולכן יש לשמוע את אריק לפני שחורצים את דינו. אריק ניסה להסביר שלא מדובר עליו אלא על סוג של אלטר אגו של הגברים התל אביביים באופן כללי. נלה הבינה אך נתפסה למילה שאריק אמר שזה האלטר אגו שהוא היה רוצה להיות. כך פתחה נלה את השאלה הקשה מכולן - האם נשים מעדיפות גברים עם ניסיון או לא?

אריק טען שנשים מעריכות גברים עם ניסיון רב עם נשים למרות שהן יכחישו, וזו זכותן להכחיש, אך כולם יודעים את האמת. דניאלה פיק החליטה להתוודות שהיא דווקא מסכימה עם הקביעה והיא בהחלט טוענת שגבר שהיה רק עם אישה אחת, אישה אחרת תסתכל עליו קצת מוזר לעומת גבר שהרבה בנות רוצות אותו ויש לו ניסיון.

למרות זאת, אריק ברמן עדיין מאמין באהבה, זוגיות וחתונה אך הוא מודה שככל שהשנים עוברות הוא יותר ויותר סקפטי. הראייה הזו בחיים הזכירה לבנות מחקר באוניברסיטת טקסט שמדבר על בגידות שקבע שרוב הגברים יהיו יותר סלחניים לגבי בגידות אם בת הזוג שלהם בגדה בהם עם אישה. לעומת זאת, לנשים יותר קשה לסלוח לבני הזוג שבגדו בהם עם גברים. לפי המחקר, אחת הסיבות לזה היא שהפחד מהבגידה לנשים הוא הפחד מנטישה לעומת הפחד של הגברים מבגידה הוא שהם מרגישים מאויימים מגבר אחר. לא משנה איך נסתכל על זה, בגידה היא בגידה, האמנם?

דניאלה הסכימה שבגידה היא בגידה אבל מה שבאמת כואב הוא שבן הזוג שלך התאהב במישהו אחר פיתח קשר רגשי ואילו על הבגידה הפיזית אפשר להתגבר. אריק התערב וטען שאם בת הזוג שלך הייתה עם גבר, הקטע הפיזי הוא חזק מאוד לא פחות מהרגש. אריק הוסיף וטען שלכל אחד מאיתנו יש משיכה לשני המינים וזו שאלה של מינון והפתיע את הבנות שמיד שאלו האם הוא נמשך גם לגברים. אריק מיד ניסה להסביר שמדובר במשינה ממוננת לגברים - כלומר, החברים הטובים שלו הם אנשים מושכים בעיניו ויהיה לו קשה להיות עם חבר שלא נראה טוב.צפו בקטע מתוך משתגידי שתשודר הערב אחרי אל תשאל

משתגידי. שישי, לילה ביפ

>> דן שפירא מדבר על העבר

>> על מה עוד דיברו הבנות? הפרקים המלאים לצפייה ישירה 

>> רוצות להשתתף בשעשועון דייטים בהנחיית אלירז? כל הפרטים

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: משתגידי   אריק ברמן  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן