קייטי הולמס וטום קרוז (צילום: MJ Kim, GettyImages IL)
קייטי, טום, והסלע. שווה נשיקה | צילום: MJ Kim, GettyImages IL

 יש כמה חוקי יסוד בעולם החתונות של המפורסמים בהוליווד, שהם שונים לגמרי מכל מקום אחר בעולם: ראשית, אם כבר החלטתם להתחתן (רק כדי שתוכלו להתגרש 50  פעמים לאחר מכן), אתם מוכרחים להכחיש את הבשורה – זה הופך אתכם להרבה יותר מבוקשים. שנית, שלחו לכל החברים הזמנה במייל לבראנץ' בשבת בצהריים. ואז, אחרי שתטיסו את כולם לחווילה המפוארת באיטליה (דבר שלא ייראה להם מחשיד כלל וכלל), צאו לכם מבין השיחים, את בשמלה לבנה ששווה טריליון דולר, הוא בטוקסידו ששווה מעט פחות והפתיעו אותם בחתונת יוקרה. לאחר המעשה, מכרו את תמונות החתונה תמורת כמה מיליוני דולרים לצהובון שיציע את המחיר הכי גבוה. 

כעת, זה ה-זמן לשלוף אצבעות ולהשוויץ לעולם עם היהלום הכי מפואר שיכולתם לשלם עליו. כי ככה זה עובד שם. את יכולה להתחתן בהרבה צורות, מקומות ודרכים, אבל יש משהו אחד שהוא קונצנזוס: כלה הוליוודית לא שווה דבר אם אין לה אבן מטורפת על האצבע. 

ועל אבנים משלמים. בדם, יזע והרבה מאוד תשלומים, ולרגל עונת החתונות הסוערת שנמצאת בשיאה ורחוקה מלהסתיים, ריכזנו גלריית תמונות ששווה הון. ולא, לא יצרנו אותה כדי להוציא לך את העיניים. להיפך, את יותר ממוזמנת להראות אותה לחבר שלך. לא בטוח שהוא יוכל לשלם על זה, אבל לפחות שיבין שלא יחשוב אפילו על להציע עם טבעת מהשוק. 

 

בראש הרשימה, ניצבת קתרין זיטה ג'ונס עם טבעת  בעלת יהלום בגודל עשרה קראט (!) בחיתוך מרקיזה, ושוויה נאמד בשני מיליון דולר. פריס הילטון גם היא סופרת את שלה במיליונים, ועל אף העובדה שהבחורה לא נישאה מעולם, זה לא הפריע לה לענוד שתי טבעות אירוסין אותן קיבלה מחברה דאז, המיליארדר פריס לטסיס: הראשונה עלתה חמישה מיליון דולר והשנייה רק 2.1 מיליון. צנוע.

 איווה לונגוריה קיבלה מהטוני פארקר שלה טבעת מטיפאניס עם יהלום של חמישה קראט ולא פחות מ-248 יהלומים קטנים יותר, שעליהם עמלו המלטשים כ-116 שעות. שווי הטבעת - חצי מיליון דולר. כריסטינה אגילרה שנישאה לג'ורדן ברטמן קיבלה בתמורה חמישה קראט שעוצבו על ידי סטיבן וובסטר ועלו סכום זעום ממש של 54,000 דולר. אשלי סימפסון, האחות הצעירה של ג'סיקה, בחרה טבעת וינטג', שזה כאילו הדבר הכי מגניב בימינו. מדובר בטבעת בעלת יהלום בגודל ארבעה קראט, עם אבן מרכזית ומסביבה כמה אבנים קטנות. מחיר התענוג: 100,000 דולר. סקרלט ג'והנסון נמצאת קצת מאחוריה עם טבעת אלגנטית שלושה קראט מזהב צהוב, עליה שילם ריאן ריינולדס סכום של 90,000 ירוקים. מכל מקום, הנקודה הובהרה.

רוצה טבעת כמו של המפורסמות רק בהרבה פחות כסף?
ורוצה לדעת כמה שילמו עוד מפורסמות על הטבעות שלהן? האתר המצוין ring envy מביא את כל הנתונים הקשים. 

עוד קצת הוליווד ב-mako נשים:
הטרנד באיפור כלות: זוהר הוליוודי, הטייק אווי של הכוכבות - גורמה בריא, דל קלוריות וטעים, הטרנדים החמים על השטיח האדום. היית לובשת את זה? אופנה חולפת, סטייל נשאר לנצח: פרויקט אופנה מיוחד ברוח שאנל.