במשך חמש שנים תכנן עוז קאופמן את הצעה הנישואים שלו לבת זוגו, אתי דרובובוז. הוא ידע בדיוק מה הוא רוצה לעשות ומתי. "היה חשוב לי שהיא תחווה את החוויה הכי גדולה שאפשר ושזה יהיה משמעותי. כי רק גרנדיוזי זה לא מספק. כבר ב-2015, שנה וחצי אחרי שנפגשנו, הכרזתי בנאום שזה הולך לקרות ב-2020, שאני אציע לה נישואים, ואחד הדברים שאמרתי זה שאני רוצה שזה לא יהיה איזה משהו ששלפתי באותו הרגע, אלא משהו שהולך איתי, שאני בוחן את הקשר ושלם עם זה".

אלא שאז הגיעה הקורונה והתכניות השתנו. למרות זאת, בתושייה גדולה, הצליח עוז להרים הפקה מרשימה ומרגשת שכללה קטעי וידאו מכל חמש השנים שהוא מתכנן את הצעת הנישואים ואשר צולמו במיוחד לאורך הדרך בשביל הרגע הקסום, חדר בריחה, חברים מכל התקופות ובני משפחה נרגשים. "לא היה לי מושג" אמרה אתי, "הייתי רגועה, הוא לא עשה סימנים מחשידים. כן דיברנו על זה שמתישהו נתחתן אבל".

לסוד המרגש היו שותפים כמעט כל האנשים בחייה של אתי, שלקחו חלק במבצע ארוך השנים והצליחו לשמור מפניה את הסוד. "זה היה משהו שהוא באמת מאוד מכביד, לשאת את הסוד" אמר עוז, "זה לא היה קורה בלי האמון שלה. היא פשוט נותנת אמון ואני הייתי צריכה להגיד לה שבפלאפון ובהרדיסקים לא נוגעים כי הכל שם". 

צפו בקטע המלא מתוך "חדשות הבוקר"