"ממי, אני מת להוריד ממך את הבגדים"

"אם תמונה שווה אלף מילים, אז זאת שווה אלף ילדים. מיותר לציין שהיינו הכי מאושרים, אוהבים וחרמנים ביום בחתונה. הוא נראה מעולה וכנראה שחשב את אותו הדבר עליי, וזה מה שקרה. בלי לדפוק יותר מדי חשבון".
(יונית ואביתר)
צילום: מיקאל כהן

אין תמונה
"ממי, בואי נעזוב הכול ונמצא איזה מקום פרטי". מיכל ויוני

ראיתי תותח, חשבתי "למה לא?"

"את הצילומים המקדימים עשינו ביפו. מבין הבתים העתיקים פתאום ראינו את התותח הזה, ופשוט לא הייתה לנו ברירה אלא לעשות בו שימוש. אז אמרתי לבעלי: 'בא לך להרים אותי עם תותח?', והוא כמובן לא ממש רצה. בטח שלא עם שמלת כלה חגיגית וחליפה יוקרתית. אז לקחתי יוזמה, התיישבתי על התותח ולא נותר לו אלא להטיס אותי".
(אורית ואבי)
צילום: אפי שמח

אין תמונה
"הממ.... מה אפשר לעשות עם תותח?" אבי ואורית

"פשוט תתנהגו רגיל"

"כל הסרט הזה של צילומי החוץ הביך אותנו מהרגע הראשון. הוא היה פשוט הזוי לנו ומאוד לא טבעי. בתמונה הזאת הצלם ניסה לביים אותנו, וביקש שנלך להנאתנו בשדה ונדבר כרגיל ונתעלם ממנו. כמובן שגם הפעולה הכי בסיסית הזאת נראתה לנו מגוחכת, ופשוט התפקענו מצחוק".
(דנה ושי)

אין תמונה
צילומים מקדימים הם ללא ספק מביכים. הפיתרון: לצחוק וכמה שיותר. דנה ושי

"איכשהו הגענו לרפת"

"לא ברור לי איך זה קרה, אבל דווקא ביום החתונה הגענו לרפת. שם, בעלי גילה התעניינות רבה דווקא בפרות יותר מאשר בי. אחרי שהוא עשה סשן תמונות עם בעלי החיים, הוא חזר אלי ויצא לו כזה אפצ'י ענקי של אהבה. הצלם היה שם ללכוד את הרגע המדויק"
(חן וטל)
צילום: איתי דויטש

אין תמונה
"לבריאות, בעלי היקר. חן וטל ברפת

"נדחפנו לסיור של טיול מאורגן"

"נווה צדק. שעת צהריים מאוחרים. אני ובעלי מתחילים את סשן הצילומים המביכים. רק שבמקום לטמון את ראשנו בחול ולקוות שזה יעבור ומהר, החלטנו לזרום עם הצלמים. כשאלה ראו סיור מודרך באיזור, הם הציעו שניכנס למעגל, באמצע המונולוג של המדריך, ונדפוק בוסה רצינית. עשינו בדיוק את זה והלכנו, לא לפני שזכינו למחיאות כפיים ושריקות. יאללה מגניב".
(לילי ויניב)
צילום: פוטוגנים

אין תמונה
"למה שלא תיכנסו למעגל ותדפקו בוסה?" לילי ויניב

"ותודה לג'ון לנון על ההשראה"

"האמת היא שאין לי ממש סיפור מאחורי התמונה הזאת. פשוט הצטלמנו בפארק הירקון, והצלמים הציעו שנצעד במעבר חצייה א-לה ביטלס. זרמנו איתם ובסוף יצאה אחלה תמונה. תודה, ג'ון וחבריו".
(ענת ורמי)
צילום: איה ואבי

אין תמונה
"מה שאפשר לעשות עם מעבר חצייה". ענת ורמי

"ממי, על מה אתה מסתכל בדיוק?"

"האמת שאני מאוד אוהבת את התמונה הזאת. הפוזיציה, השחור-לבן ובכלל, יש תחושה של רומנטיקה באוויר. אבל במבט שני, קלטתי פתאום שהעיניים של בעלי היו כל כך עמוק בתוך הציצים שלי, שזה בעיקר מצחיק. ובכל זאת, היא עדיין האהובות עליי באלבום".
(מיטל וגבע)
צילום: ספי מגריזו

אין תמונה
"חמוד, העיניים שלי כאן למעלה". מיטל וגבע

"פייר, אין כמו איקאה"

הנה רעיון ללוקיישן מיוחד שקיבלנו מהצלם דוד בר סלע, שיכול להיות פתרון מושלם לימים הקרים, ולא רק. מלבד התפאורה המושלמת והמגוונת באיקאה, אם שכחתם לרכוש משהו לחתונה (נניח כוס לשבור), יש לכם הכל בהישג יד".

אין תמונה
אחלה לוקיישן. שווה לאמץ

>> בפעם הקודמת: מצאנו תמונות הזויות מהערב עצמו
רוצה שופינג איכותי מהבית? היכנסי ל-StyleRiver