עכשיו זה רשמי: אנחנו יותר פולניות מלך ולנסה. סקר און ליין חדש שנערך בקרב 800 נשים מטעם "ג'ני קרייג" – שיטת אמריקאית פופולארית לירידה במשקל בארה"ב (שמובילות סלבס עבות כמו קווין לטיפה וקירסטי אלי), מגלה כי 60 אחוז מהנשים מעדיפות לקיים יחסי מין בחושך. ומתברר שהסיבה לכך שאנחנו מבקשות כיבוי אורות היא לא כי אנחנו חסודות מדי, אלא כי אנחנו פשוט מתביישות בגוף שלנו. עוד חושף הסקר כי 73 אחוז מהנשים מודות שמשקלן העודף הוא זה שגורם להן לא לרצות להיראות או לבוא במגע עם מישהו.

בחורה שוכבת במיטה מחבקת את רגליה ומחייכת (צילום: jupiter images)
בטח חושך, שחור זה מרזה | צילום: jupiter images

 

אבל ההימנעות מסקס באור היא רק תירוץ להימנעות כללית מסקס, כפי שמסבירים בג'ני קרייג. "לא מדובר רק בהיבט האסתטי", אומרת המנכלי"ת של החברה אמי סמית. "לנשים בעלות משקל עודף יש גם נטייה לפתח סוכרת, מחלה שפוגעת בתפקוד ובפעילות המינית". עוד היא מוסיפה כי חוסר פעילות גופנית מובילה לירידה באנרגיות באופן כללי, שלא לומר על הפעילות בין הסדינים. "69 אחוזים מהנשאלות אף סיפרו כי המשקל המיותר גורם להן להפוך אדישות בכל הנוגע לסקס". וזה, גבירותיי, כבר לא קשור לוורשה.

וכמובן שאין כמו סקר מטעם חברה להורדת משקל בשביל להרביץ בנו קצת תורה לייט. וסמית, בחרה לסכם את הנושא ולומר כי נשים יכולות לשפר את חיי הסקס שלהן באמצעות אכילה נכונה ומזינה יותר, הקפדה על רמת הכולסטרול והסוכר בגוף. ואם לרגע חשבתן שנתעלם, אז כן, גם קצת ספורט יעשה רק טוב לליבידו. זאת לא סיבה להירשם מחר לג'ני קרייג, אבל אם ג'וגינג עושה לך רע, נסי אולי עמידה על הראש במיטה, כך לפחות תהרגי שני ציפורים במכה אחת. או את בעלך. מה שיבוא קודם.