קרן טנר  (צילום: מתוך אינסטגרם)
קרן טרנר: "אם אתה לא תכבד או תעריך אותי, אני לא אשכב איתך" | צילום: מתוך אינסטגרם

אם אתם מאלה שממקבלים שני דייטים בו זמנית, אתם בטח יודעים כמה לוגיסטיקה זה דורש. עכשיו דמיינו איך זה לצאת עם חמישה אנשים שונים - בו זמנית. קרן טרנר, סטודנטית לסיעוד בת 21 מלונדון, מצליחה לעשות זאת וגאה בכך: "אני נהנית מסקס, זה חלק חשוב מהחיים שלי ואחת ההנאות הפשוטות ביותר שיש. אין לזה השלכות שליליות כל עוד את שומרת על עצמך", היא סיפרה בראיון ל-The sun, "אם אני רואה בחור שנראה לי שווה אני תמיד אתן לו את מספר הטלפון שלי". 

לדבריה, לאחר שקיימה יחסי מין בפעם הראשונה בגיל 18 עם בן זוגה לשעבר, היא הבינה שהיא משתעממת מהר מאוד. "אני אוהבת להיות מגורה כל הזמן, ואם לא אני מאבדת עניין", היא מספרת. טרנר לא רואה שום בעיה בניהול חמישה קשרים רומנטיים בו זמנית, "אנשים אומרים לי שאני 'מוכרת את עצמי בזול', אבל אני לא מסכימה – להצליח ליהנות מסקס עם יותר מפרטנר אחד זה היתרון שלי", היא אומרת. "גברים עושים את זה כל הזמן ואף אחד לא מרים על זה גבה, למה שאני לא אוכל לעשות זאת?".

לדבריה, הסטטוס שבו היא נמצאת הביא לכך שיש לה רק ידידים גברים, "חברות טובות שלי שפטו אותי. אבל אני לא נותנת לאף אחד להוריד אותי בגלל שאני אוהבת סקס. זה דבר טבעי, ככה האנושות ממשיכה לשרוד", היא מציינת, "החברים שלי הם רק גברים בגלל זה, בנות מקנאות שיש לי ידידים גברים וכמה פרטנרים לסקס".

למרות ההערות שהיא מקבלת מסביבתה, היא בטוחה בדרכה. "אני יודעת שהגישה שלי למין היא כביכול 'גברית', אבל אם אתה לא תכבד או תעריך אותי, אני לא אשכב איתך".