איבר מין גדול (צילום: shutterstock)
צילום: shutterstock


בדיוק כמו שנשים עם חזה גדול יודעות, לא כל מה שנחשב לאידיאל הוא כזה גם בחיי היומיום. איבר מין גדול נחשב לברכה אצל גברים, אבל החיים עם איבר גדול מהממוצע יכולים להיות גם מאתגרים. הסאן הבריטי קיבץ שלושה זוגות בהם הגברים גדולים מהממוצע לשתף בחוויות מהחיים עם איבר גדול – ובזוגיות עם גבר כזה.

גודל איבר המין הגברי הממוצע (בזקפה) באי הבריטי הוא קצת יותר מ-16 ס"מ, וקרוב לגודל איבר המין המושלם לפי מחקרים. השלישייה הבאה בהחלט חורגת ממנו:

כריס דיקסון (23) וסידני ברדבורי (21) | הגודל: 20 ס"מ 

כריס: "בעבר הכרתי בחורות שלא רצו לשכב איתי בגלל שאיבר המין שלי גדול מדי, ואחת מהן אפילו נזקקה לטיפול רפואי בגלל שפצעתי אותה בטעות. כל החוויות האלה ממש צילקו אותי. איבר מין גדול לא מבטיח שהסקס יהיה טוב עבור האישה, אחרי הכל, מה שחשוב זה לא גודל האוקיינוס אלא תנועת הגלים. אני מקנא בגברים עם גודל ממוצע. אני חושב ש-15 ס"מ היו לגמרי מספיקים לי, אבל בעזרתה של סידני אנחנו מצליחים להסתדר גם עם הגודל שלי. העצה שלי לגברים גדולים שמפחדים לפצוע את הפרטנרית שלהם היא: קחו את הזמן ותשקיעו בפורפליי".

כריס וסידני
"אני מקנא בגברים עם איבר מין ממוצע". כריס וסידני

סידני: "איבר המין של כריס נראה כמו ירק גדול, וכמעט מתתי מהלם כשראיתי אותו בפעם הראשונה. בהתחלה, הסקס היה מאתגר ונזקקנו להרבה חומר סיכה, ואפילו אז, זה עדיין כאב. כשיש איבר מין גדול, חשוב להתנסות בהרבה תנוחות שונות. עבורי מה שעובד הכי טוב זה להיות למעלה, וככה אני בשליטה. כשרק הכרנו, כריס היה מודאג לגבי הגודל שלו, ופחד שהוא יפצע אותי, במיוחד בגלל שהיו בחורות שנרתעו ממנו בעבר. לקח לנו זמן ללמוד להנות ביחד, אבל כיום הסקס שלנו מעולה – רק שאנחנו חייבים תמיד להקפיד ולהיות זהירים. אנשים מניחים שרק לבחורים קטנים יש תסביכים, אבל במקרה של כריס דווקא הגודל שלו הקשה עליו".

>> גדול עלייך? טיפים לסקס עם בחור מצוייד - מאד

ג'ו או'בריאן (31) וג'סמין ג'ונס (24) | הגודל: כמעט 23 ס"מ 

ג'ו: "אני יודע שאני נחשב הרבה יותר גדול מהממוצע ועבורי, הגודל כן קובע. הוא הפך אותי לבעל ביטחון בכל תחום בחיים - מלהחליף בגדים במכון הכושר, ועד לרגע הראשון עם פרטנרית חדשה. מעולם לא דאגתי לגבי הגודל שלי ותמיד הרגשתי נוח בעירום, ואני חושב שזו הסיבה שתמיד היו לי חיי מין בריאים והרבה פרטנריות. הידיעה שאני יכול לספק את ג'סמין עם ה'סחורה' שלי משמחת אותי. בכל מקרה, אני מאמין שגברים לא צריכים להיות כל-כך מודאגים מהגודל שלהם – כל אחד ואחת אוהבים דברים שונים בחדר השינה, והדבר הכי חשוב במערכת יחסים זה תקשורת".

ג'ו וג'סמין
"הוא הבחור הכי גדול שהייתי איתו, וזה מושלם". ג'ו וג'סמין

ג'סמין: "ג'ו הוא הבחור הכי גדול שהייתי איתו, אבל זו לא בעיה מבחינתי. עבורי הוא בגודל המושלם, וזה בהחלט שדרג את חיי המין שלנו. כשיש איבר מין גדול אפשר להיות יותר הרפתקניים ולנסות דברים חדשים במיטה, ולא צריך להסתמך כל-כך על פורפליי. לפני שפגשתי את ג'ו, היו הרבה פעמים שלא ממש נהניתי בסקס. אני מאמינה שהגודל שלו זה אחד הדברים שגורמים לו להרגיש יותר בטוח בעצמו, גם בגוף שלו אבל גם באופן כללי, לגבי החיים. ואני חושבת שרוב הנשים יסכימו איתי שביטחון עצמי זה תכונה מאד מושכת בגבר".

ג'ו האצ'ינס (23) וטלי הופקינס (22) | הגודל: יותר מ-24 ס"מ

ג'ו: "אני עובד כמדריך רכיבה על סוסים, ובמהלך השנים למדתי איך לכוון את איבר המין שלי כשאני רוכב, אבל כשאני מבצע קפיצות ראווה זה עדיין מאד כואב לי. בעוד שנשים עם חזה גדול יכולות לעבור הקטנת חזה, גברים לא יכולים פשוט להקטין את איבר המין שלהם. תמיד הייתי מאד עדין עם הפרטנריות שלי, אבל היו בחורות שהתחילו לבכות מרוב כאב בזמן הסקס איתי. טלי הייתה מדהימה וסבלנית מהרגע הראשון. העצה שלי לגברים אחרים שמתמודדים עם הבעיה הזו היא: אל תתביישו לפנות לעזרה".

ג'ו וטלי
"כשהרגשתי את הבליטה שלו בפעם הראשונה זה היה מפחיד". ג'ו וטלי

טלי: "לפני שפגשתי את ג'ו, בחיים לא הייתי עם גבר שהיה גדול מ-15 ס"מ. כשהרגשתי את הבליטה שלו בפעם הראשונה זה היה מפחיד. ניסינו לשכב אבל זה היה פשוט כואב מדי והיינו חייבים להפסיק. ג'ו היה מאד סבלני, ואחרי כמה ימים ניסינו שוב אבל בלי הצלחה. בכיתי מרוב כאב. הלכנו להתייעץ עם רופאה שהסבירה לנו שלפעמים המראה של איבר מין גדול במיוחד יכול להיות מפחיד, וליצור מעין חסימה נפשית שמקפיאה גם את הגוף. היא המליצה לי להתחיל לעשות יוגה כדי להיות גמישה יותר ולחזק את שרירי רצפת האגן שלי, וגם המליצה שננסה תנוחות שונות, וכמובן שלא נשכח גם חומר סיכה. אחרי ארבעה שבועות של תרגול יוגה השתחררתי קצת, והצלחנו לשכב בפעם הראשונה. כיום חיי המין שלנו טובים, והגודל שלו כבר לא מפחיד אותי".