טבעת לבוגדים (צילום: dailymail.co.uk)
גם אם אתה הולך להתקלח, דע שאתה נשוי לתמיד | צילום: dailymail.co.uk
לאחרונה נדמה שטרנד הטבעות המשונות רק מתחזק. מטבעות שיעשו לך נעים, דרך הטבעת שמתחממת לטמפרטורה בלתי נסבלת כדי להזכיר לגברבר השכחן על תאריך נישואיכם ועד הטרנד הנוכחי, טבעות טיטניום שמטביעות חותמת על אצבעו של החתן את המילים: "אני נשוי", ככה למקרה שהוא חשב לשכוח מהמחויבות שלו אלייך לשארית חייו.

 "הורדת טבעת הנישואין אינה אופציה"

הרעיון הוא הזוי אך פשוט למדי: כאשר הטבעת מוסרת מן האצבע במטרה להסתיר את בשורת הגבר הנשוי, המילים נותרות כך שאין מצב שגברים שמחפשים קצת אקשן מחוץ לנישואין יוכלו לעבוד על מישהי תמימה שהם אכן רווקים. הטבעת לחשדניות עולה 350 לירות שטרלינג (1900 ש"ח) ונמכרת באתר The Cheeky. לטענת האתר, הטבעת שהחלה את דרכה בעולם הנשואים והנשואות בתור בדיחה על טייגר וודס וארנולד שוורצנגר שבגדו בנשותיהן, הפכה לטבעת שמונעת בגידות. "יצרנו טבעת נישואין עבור אנשים שנכונים בדעתם לבגוד. החותמת השלילית בפנים משמעה שאם אתה נמצא במועדון ואם אישה אטרקטיבית או גבר מגיעים לשוחח איתך, הורדת טבעת הנישואין אינה אופציה".

 

טבעת לבוגדים (צילום: dailymail.co.uk)
הטבעת לבוגדים. בגרסה העברית יהיה כתוב "נשוי" | צילום: dailymail.co.uk
טבעת לבוגדים (צילום: dailymail.co.uk)
טבעת שמתחממת כך שלא תפספס שום יום נישואין. דירבלק | צילום: dailymail.co.uk
מה שכן, The Cheey אינם לבדם במערכה של טבעות נגד בוגדים. כפי שנטען ב-dailymail, גם "טבעת הבגידות" שעוצבה באופן פרטי ואינה מוצעת למכירה על ידי מותג התכשיטים, "LUZ", כוונתה לפגוע (הפעם באופן פיסי וכואב על ידי שפיצים שיוצאים מתוך הטבעת) בכל בוגד או בוגדת פוטנציאליים. ואם חסר לכם כאב בחיים, תמיד תוכלו להעניק לבן זוגכן את טבעת התזכורת ליום הנישואין אשר נעשית חמה מיום ליום על ידי טכנולוגיית hot spot ככל התאריך מתקרב, ככה שלא יהיה שום תירוץ שהוא לא קנה לך מתנה.

 >> אביזרי מין שדומים לתכשיטים
>> אפליקציית האוננות הראשונה

mako נשים גם בפייסבוק: בואי, הקפה עלינו