אני מאמינה שאין גבר שלא רוצה לראות את האישה שלו מגיעה לאורגזמה. זה לא מפתיע בהתחשב בעובדה שהפכנו את האורגזמה למדד העיקרי, או לפחות המפורסם ביותר בהקשר של הנאה מסקס. עם זאת, פעמים רבות ההנאה של נשים נאילצת להימדד על פי סטנדרטיים גבריים. כלומר, גבר מסופק ממין כשהוא מגיע לשיא. מה שגורם לגברים רבים לשאול - איך מביאים גם נשים לאורגזמה?

אני לא אפתח דיון לגבי השאלה האם כל אישה חייבת או לא להגיע לאורגזמה. אבל הנה מסר מפתיע - אתם לא בהכרח האחראים הבלעדיים על האורגזמה שלה. בקיצור גברים, דעו את מקומכם. ובמילים אחרות, לא משנה כמה תרצו להביא את הפרטנרית שלכם לרגע השיא שלה - היא זו שצריכה לקחת אחריות על ההנאה שלה וכן, היא זו שמחליטה אם מתאים לה אורגזמה עכשיו או לא. 

למה אתם שואלים? אז זהו, תחזיקו חזק את האגו שלכם ותתפלאו - אבל הגוף הגברי שלכם והציוד האישי שלו, לא באמת מעוצבים בצורה שתביא נשים לאורגזמה במהלך סקס. ולא, אני לא מתכוונת לזה שמעכשיו אתם יכולים להתרווח ולתת לאישה לענג את עצמה - כי היא בהחלט זקוקה למגע של גבר. אבל, ויש אבל גדול - רוב הנשים גומרות על ידי גירוי חיצוני (כלומר, מגע באזור הדגדגן), מה שבהחלט לא קורה במהלך החדירה, כיוון שהפין שלכם לא נוגע באזור הזה. בקיצור יוסטון, יש לנו ביג פרובלם.

זה גם הזמן לומר שכמעט לכל תנוחה כדי להוסיף גירוי חיצוני באזור הדגדגן. זה יכול להיעשות על ידה, באמצעות אביזר מין או יד גברית שתבוא לסייע. כל תוספת של גירוי חיצוני מומלצת גם למי שגומרת די בקלות. כי זה הולך להעצים את התחושה שלכן - ובענק.

אך אל דאגה, אני לא אשאיר אתכם תלויים באוויר. זוכרים שציינתי קודם שעל האישה לקחת אחראיות על ההנאה במיטה ועל האורגזמה? אז כן, המפתח לאורגזמה של האישה מתחבא בהבנת הגוף שלה ובתקשורת שלך איתה. כיוון שהיא זו שצריכה לעזור לך (או לעצמה) להעצים את המגע וההנאה במהלך קיום יחסי המין. אחרי הכול האורגזמה הנשית תלויה גם בבניית מתח מיני, כזה שמתעצם עם מחשבות מיניות וארוטיות ובעיקר עם עוד מגע באזורים שנשים אוהבות ובמינונים הנכונים. אם אתם רוצים לקחת חלק בכך תמיד תשאלו אותה מה היא אוהבת, איזה מגע, באיזה דרגת חוזק וגם באיזו תנוחה, כי זו הדרך להגיע לאורגזמה.

לסיום, ברצוני לפנות לנשים הקוראות את הכתבה (אני יודעת שאתן פה) ולומר לכן כי ההנאה שלנו טמונה הרבה ביכולת שלנו להשתחרר, לגעת ולתקשר במיטה. הגברים מנסים אך הם אינם קוראי מחשבות. לכן, אל תהססו  לומר מה אתן באמת אוהבות, או באיזה מגע אתן חושקות. אני יודעת שהדבר לא תמיד פשוט וכי לא חונכנו לדבר על מיניות ובטח שלא על ההנאה האישית שלנו במיטה, אבל תמיד אפשר להתחיל בהדרגה, ובמהירות אתן תראו כי החיבור עם הפרטנר במיטה יועצם וכך גם ההנאה.