מה היה פרק הזמן הכי ארוך בו התנזרתן מסקס? ויותר חשוב – מה עשיתן בזמן הזה? "מכירה את השיר 'עשר אצבעות לי יש'? אז ככה. ויש גם צעצועים חמודים שיכולים לעזור", אומרת הילי (30), שחקנית ורווקה, במסגרת "שיחת כרית עם קארן", סדרת הרשת של אתר פיזזז, ומספרת שהזמן הכי ארוך שלה בלי גבר היה שלושה חודשים. 

תשע נשים נתבקשו לענות על השאלה האינטימית, ולעומת הילי, ג'ודי (65), מלבישה באופרה וגרושה, דיברה על זמנים קצת יותר רציניים: "היו לי איזה שנה-שנתיים בלי", אמרה. שרון (50), מרצה, סיפרה שלדבריה לא עשתה סקס שנה וחצי, "וכשאני מדברת להתנזר אני מתכוונת להכל", היא מדגישה, "אפילו לא פלירט בוואצאפ".

ואם כבר מדברים על סקס, או יותר נכון על הימנעות מסקס -  כל הנשים הסכימו פה אחד שצעצועי מין זה מאסט לכל אישה. "אני משתמשת, אני בעד ואני חושבת שזה מגניב", אומרת ליאור (29), מנהלת מוצר ורווקה. "אני בעד אביזרי מין כי זה גורם לך לא להיות מורעבת", אומרת עידית (56), מנטורית לחיים טובים וגרושה בזוגיות, "את מגיעה לקשר מסופקת, ויש מתאם בין הסיפוק המיני שלך לאנרגיה שלך ולשמחת החיים שלך. אם אנחנו לא מסופקות ואנחנו פוגשות מישהו אנחנו קצת מתבלבלות כי אנחנו רעבות. זה כמו ללכת למסעדה רעבה - אני אטרוף את הפוקצ'ה ולא אחכה לגורמה".

ומה לגבי פנטזיות שטרם הוגשמו? לשרון לא היה אף פעם סטוץ והיא דווקא הייתה רוצה, וג'ודי הייתה יכולה להגשים חלום "אם רק פרינס היה בחיים". אבל את התשובה המפתיעה ביותר נתנה סלין (34), מפיקה ובזוגיות פתוחה: "בא לי 'גנג באנג' ועדיין לא הגשמתי את זה".