ההגדרה המילונית של "מוסר כפול": מערכת עקרונות המיושמת באופן בלתי שווה על אנשים שונים או על קבוצות אוכלוסייה שונות, אמות מידה מוסריות שונות בשפיטת התנהגות זהה. רוצות לומר: בזמן שנשות הוליווד מרגישות צורך עז לשמר את הנשיות ההדוקה שלהן גם ממרומי גיל 70, אנחנו פוגשות בכמה גברים שבעבר נחשבו טובי מראה ומלאי סקס אפיל (יעני חתיכים), והיום הם נראים כמו משהו שהמנקה לא מוכן לאסוף מהרצפה. זה לא שאנחנו שואפות לקטול גברים מזדקנים חלילה, זאת העוולה שמביאה לנו את הסעיף: מנהלי האולפנים, יחצנים, התקשורת וכל מי שמנהל את העולם ורוצה שנשים על המסך ייראו כמו פרגיות בנות 16 גם בעשור השישי, השביעי ואיך לא, השמיני לחייהן – הגיע הזמן שתתחילו לראות מה קורה בגיבנת שלכם. או לחילופין בכרס. וברוך השם, יש לא מעט כרסי בירה מרשימים בהוליווד.


אנחנו משתדלות שלא לדרג כי זה תמיד מעליב וחוטא למטרה, אבל כשמיקי רורק ברשימה, קשה שלא להכתיר אותה כנומרו אונו של הילדים המזדקנים רע מאוד בהוליווד. רורק, היום בן 52, היה אחד הגברים המתוקים-סקסיים של שנות השמונים. היה לו פרצוף בייבי של בן השכנים וגוף מסוקס ומחוטב של כוכב פורנו. הוא הפך לסמל סקס נוטף חושניות באמצע האייטיז בזכות הסרט "תשעה וחצי שבועות של שכרון חושים" לצד קים בסינג'ר. אחר כך המשיך לעוד פורנוגרפיה רכה, "סחלב פראי", שם גם הכיר את גרושתו לעתיד, הדוגשחקנית קרי אוטיס. אך מכאן ואילך, הכול השתנה. היו סיפורים על אלימות, סמים וכמובן סרטים כושלים. רורק בילה עם כנופיות אופנועים והשתתף בתחרויות אגרוף. כל אלו לא עשו חסד עם פניו, ועל אף השרירים המפותחים, גם לא עם גופו. היום, הוא בקאמבק רציני תודות לסרט "המתאבק", אבל המציאות מוכיחה שקריירה אולי אפשר לשקם, אבל בגזרת הלוק מדובר במבוי סתום. עצוב.

מיד אחריו, קבלי את ואל קילמר. עיניים כחולות שמתחשק לטבוע בהם, שפתיים מנופחות משל עברו סיליקון אבל ממש לא, שיניים בוהקות וגוף של אל יווני. הוא היה מצחיק ב"סודי ביותר", מדהים ב"הדלתות" ורדיופוני להפליא ב"נסיך מצרים". בניגוד לרורק, קילמר לא תרם את פרצופו לבוקסינג, אבל כנראה שספג יותר מדי דונאטס. קילמר של היום, עוד לא בן 50, הוא איש גדול, עם פנים נפוחות שמזכירים שהיה שם פעם אליל בנות.

עוד ברשימה: אלק בולדווין שסבל גם כן מהשמנה נפוצה אך עושה חייל ב"30 רוק", כריס נות' שאף פעם לא באמת היה נוטף סקס, אך בהחלט עשה את זה לשג"פ והיום הוא עושה את זה בעיקר למשקל. ואי אפשר בלי ראסל קרואו, שהיה יצור אכזר ומסוקס להפליא והפך להיות סבא טוביה מזוקן ואלים (לא היינו מפקידות אותו עם הטלפון שלנו), ריצ'ארד גיר שלמען האמת הזדקן בצורה סבירה יחסית, אבל היינו עושות משהו עם העור האדום והניזוק, סטינג שהיה אחת הדבורות הכי שוות באיזור ואף טען כי הוא מסוגל לעשות אהבה במשך שמונה שעות ללא הפסקה (אחר כך הוא חזר בו וטען שסתם השוויץ), צבע את שערו לשחור (שיער שיבה?) וחשף עור חרוש קמטים - ואיך לא, מייקל ג'קסון. שבאמת כל מילה מיותרת.

כדי לאזן את התמונה, בפעם הבאה מבטיחות קצת נחת לעיניים: גברים שמשתבחים עם השנים. ספויילר צפוי: כן, ג'וני דפ כבר ברשימה. יש לכן עוד הצעות לגברים שעושים לכם את זה אחרי 45? אתן מוזמנות לשתף אותנו. שלחו לנו את ההצעות שלכן : women@mako.co.il