אישה מסירה תחתונים (צילום: Thinkstock)
נראה טוב, מעכשיו גם יריח כמו פרי אקזוטי | צילום: Thinkstock
פעם, לפני עידנים, הפצירה סמנתה מ"סקס והעיר הגדולה" בבחור שיצאה אתו לשתות מיץ עשב חיטה, שידוע כסגולה לשיפור טעמו של נוזל הזרע. כעת, באיחור אלגנטי, מגיעה התשובה הגברית: תוסף תזונה פרוביוטי, שאמור לגרום לנרתיק להריח כמו אפרסק עסיסי. את התוסף פיתחו שני ביולוגים אמריקנים (שניהם גברים, אם למישהו היה ספק), ואם כבר נעלת נעליים כדי לרוץ לקנות, תנוחי: הוא נמצא כעת בשלבי פיתוח, וטרם יצא למכירה בחנויות.

עוד בערוץ הנשים:

>> גומרת הרבה ובשניות? האקדמיה מחפשת אותך
>> כיצד מגיבה הסביבה לבחורה שמנה?
>> הבנתי שאני חייבת לעשות שינוי ועכשיו

צמד היזמים החרוצים, אוסטין היינץ וגילד גום, ניסו בתחילה לגייס כספים למימון המחקר והפיתוח באתר מימון ההמונים "קיקסטארטר", אולם לדבריהם הועפו משם עד מהרה. למען האמת, כאשר קוראים את ההצהרות שפרסמו השניים - ולפיהן, בין היתר, בכוונתם לפתח תוסף תזונה לכלבים שיגרום להם להריח כמו בננה - קשה שלא לחשוב שהם חומדים לצון.

"לתוסף שלנו יהיו כמובן יתרונות נוספים, פרט לריח הטוב שהוא אמור לפתח באזור המדובר", הסביר היינץ. "אנחנו מפתחים תוסף שיילחם בפטריות וחיידקים בנרתיק, אבל מעבר לכך, הרעיון הוא העצמה אישית. אנחנו חושבים שכל אחד צריך לא רק להכיר את עצמו, אלא לשאוף לשיפור מתמיד - והתוסף שלנו הוא בהחלט התחלה טובה". חברו לפיתוח, שנשא אף הוא דברים בכנס DEMO שבו הוצג המוצר, הוסיף: "אנחנו חושבים שזה יגרום לנשים להרגיש טוב יותר עם עצמן. מלבד זאת, בחרנו בתחום של שינוי חיידקי הנרתיק מכיוון שהוא מעניין ומגוון יותר מרוב המערכות בגוף".