אז הגודל קובע - כן או לא? יכול להיות שאחת ולתמיד יש לנו את התשובה, והיא: תלוי את מי שואלים. תשע ישראליות בגילאים, עיסוקים וסטטוסים זוגיים שונים נשאלו את אותה השאלה - והתשובות מפתיעות.

"לא", אומרת הילי (30), שחקנית, יוצרת ורווקה, "אני חוויתי חוויה מאוד-מאוד עוצמתית עם מישהו שאיבר מינו נחשב לקטן, ולעומת זאת חוויתי גם חוויה מינית עם מישהו שכל כך השוויץ בגודל שלו, הסתובב בסופר פארם ואמר שלא יהיה קונדום בגודל כזה - ופישל ובגדול".

את השאלות המסקרנות נשאלו הנשים במסגרת "שיחת כרית עם קארן" - סדרת רשת בהפקת אתר אביזרי המין החדש פיזזז. התשובות היו מאוד חלוקות: סלין (34), מפיקה ובזוגיות פתוחה, קבעה כי "ברור, הגודל מאוד קובע", ואיתה הסכימה גם ג'ודי (65), מלבישה באופרה וגרושה, שאמרה כי "תלוי כמה. הייתי עם מישהו שהיה לו מאוד קטן שהוא עשה תנועות כאילו יש אבל לא היה כלום".

ליאור (29), מנהלת מוצר ורווקה, טענה ש"מה שחשוב הוא האיך ולא המה", ולי (41), מאמנת לחיים בריאים ותודעת אושר שנמצאת בזוגיות, סיכמה: "עד גיל מסוים חשבתי שהגודל כן קובע, אבל האורגזמות הכי טובות באות מהראש. כל מה שצריך זה הקשבה ורצון לענג אישה".

האם הגודל קובע? תשע נשים עונות על השאלה (צילום: פיזזז)
סלין (34) מפיקה ובזוגיות פתוחה: "ברור שהגודל קובע" | צילום: פיזזז

האם הגודל קובע? תשע נשים עונות על השאלה (צילום: פיזזז)
נעמי (29), זמרת ויוצרת, שנמצאת במערכת יחסים. "לגיל אין פקטור". | צילום: פיזזז

מתברר שגם הגיל לא ממש משנה לנשים. "אני הייתי עם מישהו שמבוגר ממני ב-17 שנים", אומרת הילי, ואילו לי טוענת שלדעתה "רק מגיל חמישים גברים ונשים בשלים לקשר ואהבה". "אני הייתי הולכת עם מבוגר או צעיר", אומרת נעמי (29), זמרת ויוצרת שנמצאת במערכת יחסים, "לגיל אין פקטור".  

ואם אתם רוצים לדעת מה כן חשוב – אז לעומת הגודל דווקא הגובה כן קובע, כמעט לכולן. עידית (56), מאמנת לחיים בריאים ותודעת אושר, גרושה ובזוגיות, לא תסכים לצאת עם מישהו נמוך ממנה: "אני גבוהה ואני צריכה את המעטפת הזו", היא אומרת, ונעמי שמתהדרת בגובה של מטר ושישים מציינת כי "נמוך ממני זו כבר הגזמה". לעומתן ציינו הילי ושרון (50), מרצה, כי אין להן שום בעיה לצאת עם גבר בכל גובה שהוא: "ממרומי גילי למדתי שזה לא העניין", אמרה שרון.