אומרים שאפשר לדעת אם לגבר שלך יש רכוש גדול ומפואר שם למטה, שלא לדבר על תפקודו במיטה, על סמך גודל כף ידו, כף רגלו והמחמירים גם הולכים על ביצועיו ברחבת הריקודים. ובכן, אנחנו כאן כדי לומר: מספיק לחרטט אותנו. כל הסקסולוגים כבר מזמן גמרו אומר שזה לא הגודל שקובע. מה שכן, אם זה לא מה שקובע – הרי שהכל נופל על האיכות ועל התיאבון מיני וזה, חברות, לא סיפור פשוט. כדי להבין בדיוק עם מי יש לך עסק, קחי אותו לסרט. אולי זה מה שיעזור לך להבין האם הבחור שלך להטוטן במיטה או צנון רקוב. אם זה לא יעזור, יש לנו אחלה המלצה לסרוגייט לוהטת.

הבשורות הטובות הן שתיאבון מיני הוא דבר נרכש. כזה שאפשר לפתח ולעבוד עליו. את יודעת, כמו שפעם שנאת שוקולד ומלפפון חמוץ והיום את זוללת אותם כאילו אין מחר? ובכן, גם במיטה זה אותו הסיפור. כדי להפוך את הגבר שלך לסוער במיטה וזמין למין בכל דקה, פשוט תדאגי להיות כמו מנה מוצלחת במסעדה: מפתה, ריחנית ומעוררת תיאבון. רק אל תשכחי להעיף את המלצרית מהתמונה.

אינסטינקט בסיסי (צילום: jupiter images)
אם זה לא גורם לחבר שלך להכניס אותך למיטה, מוטב לבקש מרשם לוויאגרה. או שניים. | צילום: jupiter images

הברור מאליו: אינסטינקט בסיסי
ארה"ב, 1992
שחקנים: מייקל דאגלאס, שרון סטון, ויין נייט.
על מה? הבלש ניק קורן חוקר את הירצחו של גבר, שנמצא מחורר במיטה אחרי טיפול 10,000 בדוקרן קרח. תוך כדי, הוא מתאהב בחשודה המרכזית ומסכן את הצלחת המשימה.
הסצנה הבלתי נשכחת: שרון סטון. בלונדינית. שמלה לבנה צמודה. פישוק רגליים ובור ללא תחתית. מצלמה נעה באיטיות. שפתיים זזות בחושניות והנה לכם – אורגזמה בלי ידיים.
שאלת המבחן: הקטע הארוטי הפך לסצנה הבולטת של הניינטיז, כזאת שגרמה לכל גבר שהוא, להרטיב במכנסיים ולרצות לתת בכל בחורה מהלכת על שתיים. אם זה לא גורם לחבר שלך להכניס אותך למיטה, מוטב לבקש מרשם לוויאגרה. או שניים.

אין תמונה
מדכא, מבאס והכי לא מעורר מינית. מקוות בשבילך שזה לא עושה לו את זה. הפסנתרן
המהפכני: הפסנתרן
צרפת, פולין, גרמניה, 2002.
שחקנים: אדריאן ברודי, מורין ליפמן, פרנק פינליי, ג'סיקה מיירס, תומס קרצ'מן
על מה?
סיפורו האמיתי של ולאדיסלב שפילמן, פסנתרן יהודי צעיר, ששרד את גטו ורשה, היחיד מבין משפחתו הענפה. בסופו של דבר, היה זה קצין גרמני שבא לעזרתו כאשר האזין לנגינתו של שפילמן, על פסנתר שמצא בין ההריסות.
הסצנה הבלתי נשכחת: מדובר בסרט באורך שלוש שעות על הישרדות, תת תזונה ומוות. אין סצנה אחת בלתי נשכחת. עם זאת, יש כמה שהיינו מעדיפים לשכוח, אבל לא לסלוח.
שאלת המבחן: אם בעקבות הסרט, הגבר שלך גורר אותך למיטה כאילו אין מחר. מצד אחד, הבחור ללא ספק ניחן בתיאבון מיני של אוביס. תיאבון כל כך גדול שאל תופתעי אם ביום מן הימים, הוא גם יהיה מוכן לעשות  גופות. 

הר ברוקבק (צילום: עדי רם)
לאחר הצפייה, יש לבדוק מה בדיוק עורר מינית את הבחור שלך. מתוך "הר ברוקבק" | צילום: עדי רם


הפרובלמטי: הר ברוקבק
ארה"ב, 2005.
שחקנים: הית' לדג'ר, ג'ייק ג'ילנהל, מישל וויליאמס, אן האתווי
על מה? סיפור אהבתם של שני בוקרים צעירים העובדים יחד בקיץ של שנת 1963 בחוות כבשים בוואיומינג ומערכת היחסים הסודית שלהם הנמשכת שנים רבות גם אחרי נישואיהם לנשים.
הסצנה הבלתי נשכחת: אחרי לילות ארוכים של מתח מיני בסידורי כבשים בברוקבק, שני גברים, שווים באותה מידה, מתוודעים אחד לשני ומגלים שאין דבר עדין יותר מזוג בוקרים עם כובע.
שאלת המבחן: יש משהו מאוד מחרמן בגברים מלפפים אחד את השני כאילו לא ראו אישה מימיהם. מצד שני, אם זה עושה את זה לגבר שלך, זה בהכרח מעיד על חשק ועוררות. רק לא כלפייך.

אין תמונה
מי צולעת מי? את בקרוב ככל הנראה. מתוך "צ'רלי וחצי"
הבורקס: צ'רלי וחצי
ישראל, 1974.
שחקנים: יהודה ברקן, זאב רווח, אריה אליאס, גאולה נוני, טוביה צפיר.
על מה?
צ'ארלי, נוכל קטן משכונת מצוקה המתפרנס ממעשי רמאויות מתאהב בגילה, עשירה מקיסריה. הוא מנסה להסתיר את עיסוקו האמיתי, אולם בסופו של דבר האמת מתגלה והוריה של גילה כמובן מסרבים לקבל אותו. 
הסצנה הבלתי נשכחת: זאב רווח והמשקפיים נאלצים לבלוע סיר גדוש של ביצים קשות וזה לא נפסק עד שאחרון הצופים מחליט לוותר לצמיתות על אכילת ביצים בכל וריאציה שהיא.
שאלת המבחן: גם אם הבחור שלך חולה סקס מטורף עם קבלות, את יכולה להיות בטוחה שאחרי סצנת הביצים הקשות, הוא יאבד תיאבון. כל תיאבון. אם הוא בכל זאת רעב לעוד, תזמיני לעצמך כמה ימי מחלה, כי חברה- את עומדת לצלוע.

אין תמונה
"אבל הייתי דווקא ילדה טובה היום", מתוך "המזכירה"


הקינקי: המזכירה
ארה"ב, 2002.
שחקנים: ג'יימס ספיידר, מגי ג'ילנהל
על מה? סיפורה של מזכירה לא כשירה שלפני רגע יצאה ממוסד לחולי נפש וכבר התקבלה לעבודה במשרד עו"ד. שם, היא מתאהבת בבוס הנוקשה שלה ובין השניים מתפתחת מערכת יחסים סאדו-מזוכיסטית משפילה והומוריסטית.
הסצנה הבלתי נשכחת: לאורך כל הסרט, אנו מקבלים את המזכירה נשענת על השולחן ומקבלת כאפות לישבנה על בסיס יומי ובניגוד למיתוס עליו גדלנו – לאו דווקא בגלל שהיתה ילדה רעה.
שאלת המבחן: זה בהחלט יכול לבחון האם הגבר שלך חושב מחוץ לקופסה ומתגרה מקצת ספנקים בטוסיק. הבעיה מתחילה כשהוא מכניס לתמונה גם לום ומחבט בייסבול - אז כדאי לחשוב פעמיים אם ראש יצירתי במיטה, הוא כוס התה שלך.

עוד ב-mako נשים: מאיפה השמלה של שפרה? לא רוצה ילדים? אין קידום בשבילך, המלצות סופ"ש: הסיילים מחכים לך. מכרה את בתוליה ברשת ורצה לספר איך היה, ההקרבות שאנחנו מקריבות כשמגיע בחור חדש לשכונה.