אורגזמה כאב ראש (צילום: ThinkStock, getty images)
אל תגזימי עם הזיוף, זה ברור לו שהוא לא שחקן פורנו | צילום: ThinkStock, getty images
גברים אוהבים סקס. מדובר בהצהרה ברורה וחד משמעית נטולת סטטיסטיקה ומחקרים אך אין לנו ספק שכולם יסכימו איתנו. העניין הוא שמסתבר שהם לא אוהבים כל דבר בסקס. מסתבר למשל שכשאנחנו קוראות להן שמופי במיטה למשל זה בעיקר מוריד להם את השמופי. אתר thefrisky  בדק עם כמה גברים פטפטנים (כן, יש זן כזה כנראה) מה הם אותם דברים שאנחנו מגדירות מחרמנים/לוהטים ונכונים, והם בעיקר מתפחלצים מהמחשבה. הנה כמה מפנינות הלשון של החברים.

אל תתייחסי לשק האשכים שלהם כאילו היו צעצועי מעיכה:
כפי שמוסר לנו גברבר מיוסר בבקשה כואבת: "נשים יקרות, הפסיקו להתייחס לאשכים שלי בתור כדורי לחץ. זאת הייתה הודעת שירות ציבורית מאיתנו, הגברים הכואבים".

אל תעבידי אותם בשביל סקס: "כל בחורה שאומרת שצריך לעבוד בשביל זה משקרת במצח נחושה. זה ברור שאף אישה לא צריכה לזרוק את עצמה על גבר, אבל להיות קשה זה חתיכת כאב ראש. אנשים לא מעריכים כנות כמו שהם צריכים ולהיות קשה נותן לנשים כוח, אבל בפועל זה יוצר אצלנו הגברים תפיסה מוטעית לגבי האופי שלך".

אל תעשי הנד ג'וב עם ידיים יבשות: "רציני, יש סיבה שהמציאו קרם ידיים. מה הקטע הזה של בנות שלוחצות על שטח הפין שמתחת לראש ומנסות לסחוט אותו למוות. זה כואב ולא רק שזה כואב – זה מוריד לנו לגמרי מהחשק"._

אל תמשכי להם את שמוליק. "אולי די? זה לא שיער של ברבי בנות".

אל תזייפי אורגזמות קולניות: "את יכולה לעשות רעש, אבל רעשים מוקצנים של 'או או או, כן כן!' בפול ווליום לאורך כל האקט זה עוד יותר מביך. אני יודע שאני לא שחקן פורנו, אין צורך להעמיד פנים".

אל תשחקי עם הפטמות שלהם: "אולי יש משהו דפוק בי, אבל הפטמות שלי לא עושות כלום. רציני. היו לי חברות שמצצו אותן וציפו שאתרגש מזה. אני יושב שם וכולי כזה, 'וואו. איזה מעולה. כן'. בתכל'ס הפטמות שלי מתות מבפנים. הכי הרבה שיוצא לי מהן זה דגדוג קל ושיער".

סקס אישה כועסת במיטה (צילום: Thinkstock)
את לא צריכה לעשות סקס רק כי הוא רוצה. הוא מעדיף שתגידי לו "לא הלילה". | צילום: Thinkstock
אל תשוויצי בכישורייך במיטה: "נסי שלא להגיד שאת יורדת ממש טוב. הצהרה כזו שמה אותך במסלול ישיר לעבר כשלון. לא חשוב מה בן הזוג הקודם שלך אהב- יש מצב שעל בחור חדש זה לא יעבוד (ראי ערך משחק בפטמות). חוץ מזה שזה מיד גורם לנו לחשוב עלייך עם בחורים אחרים וזה מיד מוריד מהאווירה".

אל תחכי תמיד שיעשו את הצעד הראשון: "דעו - נשים שעושות את הצעד הראשון זה הכי טוב שיש".

אל תעשי את זה אם זה רק כדי לרצות גבר: "לתת לי לשכב איתך בלילה שממש לא בא לך שישכבו איתך זה מבאס. אם את לא לגמרי בתוך זה ומחורמנת כמו בדרך כלל אני מעדיף שפשוט תגידי לי 'לא הלילה' וננסה שוב מחר. אני לא רוצה לשכב עם בחורה שלא מעוניינת".

אל תעשי שימוש באצבעות ללא אזהרה: "אני זקוק ל-48 שעות מראש לפחות כדי להכין את הטוסיק שלי לסיפור הזה".

גבר אישה מיטה סקס (צילום: Thinkstock)
"בבקשה אל תצבטי לי בפטמות". יש שאוהבים ויש שלא. לעולם לא תדעי אם לא תנסי. | צילום: Thinkstock

אל תתלונני על זה שאת שעירה: "תפסיקי להיות נבוכה מכל מיני שטויות שאנחנו לא שמים לב אליהם וגם לא מעניינים אותנו. אוקיי, אז לא הורדת שם למטה, וכנראה שיש שם יותר מבדרך כלל. מגניב... לא אכפת לי".

אל תקראי לעצמך שמנה: "לקרוא לעצמך שמנה כשאת לא שמנה: שום דבר טוב לא יצא מזה. או שאת רוצה שמישהו יגיד לך את ההיפך מזה או שאת רוצה שמישהו יסכים איתך על כך שאת שמנה ואז תוכלי לצאת עליו. ככה או ככה, אין דרך טובה לצאת מזה".

אל תחזיקי בפנים: "להעמיד פנים שבנות לא הולכות לעשות מספר שתיים בשירותים זה מגוחך. ברגע שתנפחי בנוכחותי או תלכי לשירותים כשאני חדר ליד, אני ארגיש שאנחנו באותה רמה. אבל אולי כדאי שזה לא יקרה כבר בדייט הראשון".

אל תחשבי שהם צריכים לגרום לך לגמור: "אל תתנהגי כאילו את צריכה לגרום לי לגמור כל פעם, ואל תדרשי ממני לגרום לך לגמור בכל פעם. אני אוהב להיות הסיבה לכך שאת גומרת ואני מבין שהתחושה הדדית אבל סקס יכול להיות הרבה פחות מלחיץ אם לא תדאגי על האורגזמה שלך ואני לא אדאג לגבי שלי".

אישה נבוכה מיטה סקס (צילום: Thinkstock)
מפודחת רצח מזה שיש לך שם שיער? נחשי מה, לא מזיז לו מזה. עכשיו תחזרי למיטה. | צילום: Thinkstock

אל תדברי בתינוקית: "אני שונא את זה כשנשים בוגרות מתנהגות כמו ילדות קטנות ומחמיצות פנים, מדברות אליך כאילו היית תינוק ומשתמשות בכל מיני כינויים מפגרים עבורך מול חברות שלהן".

 >> כמה קלוריות את שורפת בסקס? מסתבר שלא כזה הרבה