כשאת נכנסת למיטה עם בן הזוג שלך את מכניסה אליה לא רק את הגוף שלך, אלא גם את כל מה שעבר עלייך באותו יום ובאותו שבוע, ובאופן טבעי מצב הרוח שלך משפיע גם על הסקס ביניכם. כדאי לנסות להתאים את הרגשות שלך גם לתנוחות הנבחרות, ולשדרג את הסקס הפיזי באמצעות הרגשות שיתועלו דרכו.

במצב רוח גרוע? סקס יכול לעזור גם בזה – בזמן הפעילות המינית משתחררים אנדרופינים הידועים כמשככי כאבים טבעיים ומייצרים תחושה של היי בנטורל. כמובן שכל זה רלוונטי רק אם את במצב רוח לסקס – אף פעם אל תעשי סקס אם את לא מעוניינת בכך.

את ממש עייפה, אבל עדיין בקטע - התנוחה המינימליסטית

את שוכבת עם הפנים המזרן ומפשקת קצת את רגלייך, ובן זוגך חודר אלייך מאחורה (אפשר להוסיף כרית מתחת לירכיים כדי להקל על זווית החדירה). אם בא לך את גם יכולה להשתמש ביד שלך – או אם את ממש עייפה, גם בצעצוע – במקביל. תנוחה מעולה אם בא לך להתפנק, או לפני השינה.

תנוחת סקס
נומי נומי | צילום: shutterstock

את לגמרי מאוהבת - תנוחת זוג היונים

בן הזוג שלך יושב עם רגליים ישרות ואת יושבת מעליו עם ברכיים כפופות וכפות רגליים על המזרן, ומחבקת אותו. בתנוחה הזו אתם יכולים להביט ארוכות אחד בעיני השנייה, ללחוש דברי אהבה באוזן, להתנשק בתשוקה, ולהתענג על כל תנועה ואיבר. למקסימום אינטימיות, שמרו על קשר עין גם בזמן שאתם גומרים.

בא לך לשבור שגרה - תנוחת המריצה

אם את קצת משועממת ובא לך לנסות משהו חדש הפעם, יש סיכוי שאת המריצה עדיין לא ניסיתם. את מייצבת את עצמך על ידייך או על המרפקים שלך, בזמן שבן הזוג שלך עומד מאחורייך ומרים את רגלייך – ואז חודר אלייך. אם קשה לך להחזיק את עצמך לאורך זמן, אפשר להמשיך את התנוחה כשאתם מוסיפים כריות מתחת לירכיים שלך, כך שהמשקל לא יהיה מרוכז רק בידיים. זו תנוחה לא מאד קלה אבל מתגמלת (והבונוס? גם שורפת קלוריות).

תנוחת סקס
זכרי, סקס הוא אחלה פתרון לעצבנות | צילום: shutterstock

את צריכה להתאושש מיום קשה - תנוחת את המלכה

את שוכבת על הגב בזמן שבן הזוג שלך מעלייך, מקדיש תשומת לב לכך חלק בגוף שלך בעזרת הפה שלו, הידיים, ואולי גם צעצוע או שניים. כדאי לשלב את זה עם אדג'ינג – הרעיון הוא לדחות את הסיפוק כדי להיכנס לטראנס נעים ולהגיע לאורגזמה הרבה יותר חזקה בסוף.

את סופר חרמנית - תנוחת הפריסה 

בן הזוג שלך יושב על ברכיו, ואת רוכבת עליו כשהוא חודר אלייך, או מאוננת והוא צופה. התנוחה הזו לוהטת ביותר ומאפשרת לשניכם לקבל זווית צפייה חדשה ומדליקה על מה שקורה ביניכם.