רוצים לשמור על חיי האהבה שלכם סקסיים ומהנים? יש לנו המלצה מפתיעה: עשו זאת אך ורק מחוץ לחדר השינה שלכם. שלושה זוגות שעושים זאת סיפרו לאתר ה-SUN כיצד הדבר שיפר את חיי המין שלהם.

הדוגמנית טניה אמזון (48) ובן זוגה הזמר אולי פפר (35) מאנגליה הבינו שהמקום האהוב עליהם ביותר לסקס הוא בקן אהבים שבנו לעצמם בגינה. המקום היה אמור לשמש כסטודיו לטניה, שחשבה ללמוד צילום, אך הדבר לא יצא לפועל והיום הוא פנוי בשבילם לממש בו את כל החשקים. "זה כמו מאורת סקס שהיא רק שלנו. אנחנו שמים לנו מוזיקה ונהנים מכל רגע, ושכשאני אומרת לאולי שבא לי שנעשה מסיבה בגינה – הוא ישר מבין למה אני מתכוונת". אומרת טניה.

טניה ואולי מעולם לא קיימו יחסי מין בחדר השינה שלהם, כי לדבריהם זה המקום שבו הם מתלבשים, מתארגנים וכמובן ישנים. "אין לי חשק לעשות שם אהבה, המיטה שלי עושה דבר אחד - לרצות לישון", אומרת טניה. "במקום שלנו יש כל כך הרבה אופציות – וחוץ מזה תמיד מתווסף הריגוש שמא יתפסו אותנו באמצע האקט".

גם היילי ומריוס, זוג מאנגליה בשנות החמישים לחייהם, החליטו להפוך את חדר הילדים שכבר לא היה בשימוש לחדר סקס. "חדר השינה שלנו הוא מקום נפלא", אומרת היילי, "אבל כשאני עושה אהבה אני לא רוצה לראות את הבגדים של מריוס זרוקים על הדלת או נעליים על הרצפה". הזוג השקיע בחדר 3,600 יורו כדי להתאים אותו לצורכיהם. "חדר סקס נשמע כאילו יש בו חבלים וקשירות, אבל בשבילנו זה החדר שבו אנחנו יכולים לפנטז ולעשות אהבה. יש לנו בו טפטים מוזהבים, מיטה ענקית והלבשה תחתונה סקסית ומגרה. זה המקום שלנו לשכוח מהכול ולהתרכז רק בעצמנו".

בנות 50 פותחות הכל (צילום: GLEN MINIKIN)
"המקום שלנו לשכוח מהכול ולהתרכז רק בעצמנו". היילי ומריוס | צילום: GLEN MINIKIN

צ'ייסני רייט וג'ו הורניגולד בני ה-23 וה-24 אמנם צעירים, אבל גם הם כבר הבינו שסקס מחוץ לחדר השינה הוא הדרך שלהם לשמור על הזוגיות. הם הורים לתינוק בן חודשיים ולצ'ייסני יש אף ילדה מזוגיות קודמת. "התינוק שלנו ישן איתנו בחדר", מספרת צ'ייסני, "והבית מלא בצעצועים ומאוד קטן, ולכן החלטנו שהמטבח יהיה החדר שבו גם נבשל וגם נעשה אהבה. הדבר היחיד שאנחנו צריכים לזכור הוא לסגור את התנור; בכל זאת, אנחנו לא רוצים לקבל כוויה בישבן. והחלק הכי טוב, כשאנחנו גומרים, אנחנו לא צריכים להתווכח מי יכין קפה! הרי אנחנו כבר במטבח".