עיסוי לינגם (המילה בסנסקריט שמייצגת את איבר המין הזכרי ושמשמעותה "סימן" או "מטה של אור") מגיע מהמסורת הטנטרית והוא שונה מעיסוי אירוטי "קלאסי" בכמה אופנים. המטרה של העיסוי איננה להביא את הגבר לאורגזמה או לשפיכה, אלא להזמין אותו לחוות מצב שנקרא "עוררות ברגיעה", כלומר גירוי מיני גבוה במצב שבו הגוף רפוי, מתמסר ורגוע לחלוטין.  

הרבה גברים רגילים לגעת בפין שלהם בצורה חזקה ומהירה בלבד והם מצפים למגע מהסוג הזה גם מהאישה שאיתם, כי זה מה שהם התרגלו לחוות. מגע מהסוג הזה לאורך זמן יכול ליצור חוסר תחושתיות בפין וצורך להגביר יותר ויותר את העוצמה של המגע כדי להרגיש עונג ולחוות אורגזמה. בנוסף, רוב הגברים חווים לחץ "לתת ביצועים" במיטה. התרבות שלנו מלמדת אותם שכדי שיהיה סקס טוב צריך שיעמוד להם, ושהם צריכים להחזיק מעמד זקופים הרבה זמן כדי שגם האישה תגמור.

>> הדרכה אינטימית ללא תשלום עם אפרת

למדנו כבר בשיעורים הקודמים שלהגדיר הצלחה של  סקס רק באמצעות זיקפה ושפיכה זה הרסני לחיי המין שלנו. עיסוי לינגם הוא הזדמנות לגבר לחוות מגע מסוג אחר, באווירה נטולת-שיפוט, ציפיות או צורך "לתפקד" ו"לספק תוצאות". זו גם הזדמנות עבורך להעניק עונג באווירה כזו, ולשחרר לחופשי את המאהבת החושנית שבתוכך. 

עיסוי כזה יכול ליצור חיבור עמוק יותר בין הגבר לבין עצמו ובינו לבינך; הוא יכול לעזור לגבר להביא יותר רגש למיטה, ובכלל; הוא יכול לעזור לו לשלוט יותר בשפיכה שלו, ואף לחוות אורגזמה ללא שפיכה; זו יכולה להיות עבור הגבר חוויה אורגזמית מהסוג שהוא לא הכיר עד כה, וחוויה מרפאת מאוד עבור שניכם, חוויה שתשחרר אתכם מדפוסים ישנים במיניות שלכם ותפתח אתכם למשהו חדש.

בשיעור הקודם העלינו את השאלה האם את יכולה להתחיל לראות את איבר המין הזכרי כאיבר שרוצה להעניק לך עונג במקום ככלי נשק שרוצה לקחת ממך משהו. שינוי ההגדרה הזה הוא קריטי. אם את מגיעה למפגש המיני עם הגבר שלך כאשר יש לך מטענים שליליים, סלידה או אפילו רתיעה מהאיבר של הפרטנר שלך, כמובן שזה ישפיע על היכולת שלך להתענג ולעוף על לענג אותו.

שימי יד אחת על הלב שלך ויד שנייה על הלינגם, נישמי עמוק והזרימי אהבה אל הלינגם שלו מהלב שלך. הניחי יד אחת על הלינגם שלו ויד אחת על הלב שלו, ותראי אם את יכולה להרגיש את החיבור בין שני המרכזים האלו

לפני שאת ניגשת להעניק לגבר שאיתך עיסוי לינגם, כדאי להכין אותו לזה. את יכולה להגיד לו שאת רוצה להעניק לו במתנה עיסוי לינגם מקודש/מרפא/חושני, שאין לו שום מטרה מלבד להרגע ולהתענג. הוא יכול להיות עם זקפה או בלי, לחוות אורגזמה - או לא, זה בכלל לא משנה לך. העיסוי הזה הוא אך ורק עבורו ובשבילו, ואת תשמחי לתת לו את זה במתנה.

קבעו זמן ביומן שבו תוכלו להיפגש ללא הפרעה לשעתיים לפחות, רצוי שלוש. אם זה מצריך שמישהו ישמור על הילדים לכמה שעות - זה שווה את זה. הכיני מראש שמן קוקוס או שמן מסאז' נעים אחר, מגבות על המיטה ואווירה מיוחדת (נרות, פרחים, מוזיקה).

קורס איך לענג גבר של אפרת וולפסון
גם לינגם רפוי יכול להרגיש המון עונג | צילום: קארין לוסיה גיסלר

חימום לקראת העיסוי

לפני שאת קופצת לתוך המסאז׳, אפשרי כמה רגעים של חיבור וביחד. אפשר, למשל, להחזיק ידיים ולהביט עמוק לתוך העיניים אחד של השנייה, או לעשות מדיטציה ביחד.

הזמיני את הגבר שלך לבחור כוונה למסאז', ובחרי בעצמך כוונה. שתפו אחד את השנייה בכוונות שלכם. מכאן אפשר לעבור לטקס השלת הבגדים - עם כל בגד שיורד, אימרו דבר אחד שאתם משילים מעליכם ומשאירים מחוץ לחדר (את יכולה להישאר לבושה או להתפשט גם, מה שמתאים לך).

הזמיני אותו לשכב על המיטה על הבטן, והתחילי מעיסוי מרגיע ונעים בכל הגוף. המטרה היא הרפייה, מנוחה ורגיעה, עדיין אין מגע בלינגם בשלב הזה.

עיסוי הלינגם עצמו

שבי בין הרגליים שלו ובקשי רשות לגעת בלינגם שלו. שימי יד אחת על הלב שלך ויד שנייה על הלינגם, נישמי עמוק והזרימי אהבה אל הלינגם שלו מהלב שלך. הניחי יד אחת על הלינגם שלו ויד אחת על הלב שלו, ותראי אם את יכולה להרגיש את החיבור בין שני המרכזים האלו. זה יעזור גם לגבר שלך להרגיש את החיבור הזה.

עכשיו את יכולה להתחיל לעסות את הלינגם שלו בעזרת כמות נדיבה של שמן קוקוס. זיכרי שאם אין לו זקפה בזמן העיסוי זה ממש לא משנה, גם לינגם רפוי יכול להרגיש המון עונג. הרעיון הוא להיות שם עבורו ללא שיפוט או ציפיות לשום כיוון, כך שהוא יוכל לנוח, להתמסר ולהיפתח.

נסי תנועות שונות כמו לחיצות עם כריות האצבעות, תנועות למעלה ולמטה ובצדדים של הלינגם, סיבובים סביב העטרה, עיסוי אשכים, ועוד. תוך כדי העיסוי המשיכי לפזר את האנרגיה בכל הגוף שלו ע"י משיכת האנרגיה מהלינגם אל שאר הגוף בעזרת תנועות ידיים ארוכות, איטיות וחושניות.

תוך כדי העיסוי, הישארי בתקשורת ובנוכחות מלאה איתו. בידקי איך כל טכניקת עיסוי מרגישה עבורו והתאימי את העיסוי למה שמרגיש נעים וטוב עבורו.

סיום העיסוי

כפי שציינתי, מטרת העיסוי אינה להביא את הגבר לשפיכה. אם הוא כן מגיע לשפיכה, אין עם זה כמובן שום בעיה – אך צריך לזכור שזו לא המטרה. בסיום העיסוי את יכולה להזמין אותו לשכב שוב על הבטן, להירגע ולנשום נשימות עמוקות יחד איתך כדי לצנן את האנרגיה המינית שלו. המשיכי לפזר את האנרגיה המינית שלו בכל הגוף שלו עם הידיים והנשימה שלך, ע"י משיכת האנרגיה לאורך הגוף שלו מהמרכז המיני לכוון הלב. 

אפשרי לו לפחות 10 דקות של מנוחה והטמעה, רגיעה מוחלטת ללא דיבור. לאחר מכן אם הוא רוצה לשתף אותך בחוויה שלו, נהדר. ואם הוא צריך זמן שקט עם עצמו, אפשרי לו את זה בכיף.

 

בקורס המלא "לגעת גבר" תמצאי הנחיית וידאו מקיפה עם פירוט של כל אחד משלבי העיסוי שאני מדגימה על בן הזוג שלי, וגם הדגמה של מעל 30 טכניקות של עיסוי לינגם, עיסוי ישבנים ופרוסטטה | אפרת וולפסון היא אמא ל-2, מנחה בינלאומית למיניות ומייסדת "חיים בתשוקה"