הוויברטור הראשון שקיבלתי היה ליום הולדת 18. הוא היה בצבע תכלת, שזו בחירה קצת תמוהה בעיניי כי זה לא צבע סקסי במיוחד, אבל לא התלוננתי על כך לחברות החמודות שהשקיעו בי. צורתו הייתה די בסיסית, דבר שהרגיע אותי ביחס לבתוליות הוויברטורים שלי. בהתרגשות ניגשתי להשתמש בו והוא בתגובה - חייך אליי. נחרדתי והתקשרתי לחברות זועמת: "איך אני אכניס לשם דולפין חמוד וחייכן?! כואב הלב!".

ויברטור ונוס (צילום: יח"צ)
שרביט ונוס: משלב רטט וטפיחה | צילום: יח"צ

קאט טו אפריל 2021. קיבלתי ויברטור בקופסה מרשימה, בצבע עמוק בוהק ובצורת... אישה בשמלת נשף. זה לא חמור באותה מידה, אבל אני מרגישה שכעשור מאז אותו מפגש עגום עם דולפין - יצרניות הוויברטורים עדיין לא ענו כמו שצריך על השאלה באיזו צורה אמור להיות ויברטור. אני דווקא מוצאת נשים כמושכות, אבל יש משהו משונה קונספטואלית בלהכניס דגם מוקטן של גוף נשי לתוך הגוף הנשי שלי. כשפתחתי את ההוראות הבנתי שמדובר בוונוס, אלת האהבה. אההה אז עכשיו הכל ברור. עדיין מוזר.

עד כאן התלונות שלי ומכאן אני רק משתפכת במחמאות, נשבעת. הוויברטור רוטט לכל אורכו ובקצה יש מנוע מגנטי שטופח במקצבים שונים ישר על נקודת הג'י – כשאפשר להפעיל את הטפיחה או לגירוי פנימי של נקודת הג'י או לגירוי חיצוני של הדגדגן.

חוץ מזה הסיליקון נעים למגע בצורה בלתי רגילה, ויש מצב שבכלל רציתי להתלטף ולהתכרבל איתו יותר מהכל. מצבי הרטט השונים לא מופרכים מדי ואת לא מוצאת את עצמך הופכת לאתר בניה ככל שרמת העוצמה מטפסת. לקראת רגעי השיא רציתי לפעיל את הפונקציה שנראתה לי האטרקציה של הוויברטור, שילוב הרטט והטפיחה, אבל לא מצאתי את הכפתור לזה, מה שהיה די מתסכל. אחסוך לכן - זה מסומן בנקודה קטנטנה מתחת לחזה של ונוס. כי איפה אפשר למצוא איך לענג את נקודת הג'י שלך אם לא באזור השדיים של מישהי אחרת? 

סה״כ אחלה ויברטור שעושה את העבודה, נעים למגע ובעל מצבי רטט בדיוק במידה הרצויה. 

399 שקלים - להשיג באתר באתר  satisfyer.