אי שם בשנות השמונים, עת הייתי ילדה רועשת וצורחת, שלפה אמא שלי את נשק יום הדין ותקעה אותי מול קלטת שירי הילדים של עוזי חיטמן. זכור לי במיוחד השיר: ״יש לי גלידה הכי טובה״ שבקולו הרגוע היה הופך אותי לשלולית. 

מאז אותם ימים מעט דברים השתנו, מכשיר הווידאו התאדה מהעולם ולמרבה הצער, גם עוזי חיטמן כבר לא איתנו. אבל אני, באין מבוגר אחראי בחדר, עדיין צורחת, עדיין הופכת לשלולית ויודעת שיש לי את הגלידה הכי טובה.

האמת, הגלידה שלי כל כך טובה לא רק בגלל שהיא לא יורדת לתחת בסוף. כן, חברות חרמניות שלי, לא תאמינו איזה טוויסט אפשר להעניק לגלידה התמימה שלנו, אם רק מלקקים אותה מהצד השני. ואני לא מדברת על הצד של הוופל, אלא על הוויברטור הכי מעורר תיאבון שקיבלנו. אגב, חתומה עליו מעצבת הצעצועים שירי זין (Shiri Zinn), וכן, כל הסיפור הזה די אירוני כשאנחנו עוסקות בוויברטורים.

ובכן, את הגלידה הזו זוללים עם השפתיים ששירתן שורפת קלוריות. אבל גם כי היא מסיליקון, החומר ששדרג לנו את חיי המין. (כל עוד הוא לא מושתל לנו בחזה). ולכן, המנה האחרונה הזו שיכולה לשמש גם כקינוח לארוחה זוגית וגם למנה עיקרית בערבים חורפיים בודדים, עונה לשם I-scream, (וכן, האירוניה היא מוטיב חוזר כאן) עשתה עליי רושם כביר עוד בטרם הכנסתי אותה לפות.

מדובר בצעצוע קטן, מעוצב לעילא ונראה כמו הקינוח המושלם גם אם את שומרת על המשקל, או הכשרות. על פניו, נראה כל כך תמים אבל בפועל מתגאה בעשרה מקצבי רטט שמשתנים בלחיצת כפתור. אם את חדשה בתחום או מעוניינת בגירוי עדין של הדגדגן, אני ממליצה להתחיל עם הגביע הדקיק. אם את רוצה ללכת על כל הקופה, פשוט תכבדי את הוואגינה שלך בכדור הווניל.

הדובדבן שבקצפת הסיליקונית, הוא כמובן העמידות של האביזר למים. עד שתרגישי חופשי להרטיב אותו. בקיצור, את כבר לא חייבת להסתפק בפין תלוש כדי לגמור עם אביזר חיצוני. קו קו. אהא. גלידה טובה.  

מחיר: 389 שקל

ניתן לרכוש בסיסטרס.