בן הזוג שלי ואני חוגגים יחד שלוש שנים וחצי במהלכן, כמו כל זוג וותיק, חווינו גם כמה תקופות שבהן החשק המיני ירד. לצערי, בשבוע האחרון, נתקלתי בחוסר חשק מיני מסוג חדש שעוד טרם נגלה אליי בשלוש וחצי שנות מערכת היחסים - המונדיאל. 

ברזיל - שוויץ, הדקה ה-34 והוא מרותק לטלוויזיה. אני, לצערי, לא בברזיל ולא בשווייץ, אבל יש לי צעצוע חדש וזה בדיוק הזמן לבדוק אותו. אני מתגנבת לי לחדר השינה ומוציאה את האריזה מהמגירה ומתחילה להרכיב את הצעצוע שלי על פי ההוראות.

מדובר ברוקט פוקט סגול עשוי כולו פלסטיק. כבר במגע הראשוני אני מנסה לדמיין אם התחושה שלו תהיה לי נעימה במגע עם הדגדגן. לוקח לי כמה דקות להצליח להרכיב אותו בגלל שהבטריות מתעקשות שלא להיכנס לתעלה שלהן. לבסוף כשאני מצליחה אני מתבוננת ברוקט פוקט החדש שלי. 

הוא נראה, וגם שוקל, כמו פנס יד. הוא ארוך, נוקשה ובקצה שלו יש משטח עם בליטות עגולות וקטנות. גם הן, כמו כל יתר המכשיר, עשויות מפלסטיק. אני מקווה שכשאדליק אותו הבליטות יסתובבו והוא יהפוך בן רגע מפנס יד פשוט לכדור דיסקו מטריף. כשאני מדליקה את המכשיר אני מגלה שהן לא זזות בכלל. כמו כן לרוקט פוקט הזה יש רק מצב אחד של רטט, והוא רטט חזק מאוד. ברמה שכשהיד שלי מחזיקה אותו אני מרגישה זרמים מנמללים. הוא גם משמיע קול לא אלגנטי של מכונת גילוח, אבל המשחק של ברזיל-שווייץ חזק יותר, וכמו תלמידה חרוצה אני ניגשת לעשות את שיעורי הבית שלי.

בהתחלה ניסיתי בצורה הקלאסית, שכבתי לי במיטה וניסיתי מבעד לתחתונים, לגעת-לא-לגעת. זה הקפיץ אותי. חשבתי שאולי מיהרתי מדי ועברתי לטייל איתו מסביב. פרט לרעש החזק מדיי, המגע הפלסטיקי לא היה לי נעים גם על הירך הפנימית, ונעצרתי. אחר כך ניסיתי במקלחת, חשבתי שאולי המים יחממו את הבליטות וישמנו את המגע עם הגוף. אבל גם הפעם תחושת הרעד הלא מווסתת לא הייתה לי נעימה לא ביד ולא בדגדגן. אני כנראה מאוד רגישה וזקוקה למגע רך יותר. לצערי, גם הפעם לא הובקע שער.

via GIPHY

לפני שהתייאשתי סופית קראתי שוב את ההוראות של הרוקט פוקט. היה כתוב שהוא עובד גם מעבר לבגדים. או. את זה אני אוהבת. אז בדקתי את זה. לבשתי באותו היום ג'ינס עבים במיוחד וכשחניתי מתחת לבית, לפני שעליתי לדירה, שלפתי את הצעצוע מהתיק והנחתי בין הרגליים. האוטו הדלוק ייצר את הרעד הטבעי שלו, ולכן הרעד החזק של הרוקט פוקט התמתן והיה נעים ומדליק. הרעש התמזג עם הקול שאוטו עושה. ראיתי את האור הדולק בדירה ונהניתי לחשוב שאף אחד מהאנשים שברחוב לא יודע מה אני עושה. כשעליתי הביתה התחיל סקס סוער מאחר ואני כבר שרקתי, בלעדיו, את שריקת הפתיחה הוא נהנה להדביק את הקצב.

via GIPHY

לסיכום אני חושבת שיש בתפיסה של הרוקט פוקט הזה משהו טיפה מיושן - גם עשוי מפלסטיק ולא מסיליקון או מכל חומר אחר שיהיה נעים לקרב לפות, וגם העובדה שיש לו רק רמת עוצמה אחת והיא חזקה. כל אלו לא מתאימים לקידמה של יתר הצעצועים שמוצעים כיום בשוק. הוא מתאים יותר למי שיודעת על עצמה שהיא צריכה גירוי חזק יותר, אבל יכול יכול בהחלט להדליק ולחמם לקראת מפגש מיני. וגם, אגב, לשחרר שריר תפוס בגב. תאמינו לי - בדקתי.

245 שקלים,  להשיג ברשת חנויות "סיסטרס"