הרשו לי לגלגל עיניים בעוד שאתן קוראות עוד כתבת "הגודל לא קובע": אצלנו, נשים שעושות מין עם נשים, הגדלים והצורות מגיעים לפי הזמנה, מאתרי חנויות מין למיניהן. ולכן כשאני ובת הזוג ראינו את Rave הויברטור החדש מבית We-Vibe, ישר ידענו שיש פה עניין ששווה לבדוק.

זה מתחיל בצורה הא-סימטרית שלו שמעררת סקרנות ומבטיחה ״להפוך את התנועות העדינות שלך לכדי הנאה צרופה״, ממשיך בצבע סגול סקסי וכהה בעולם שלם של ורוד-פוקסיה ונגמר באפליקציה ששולטת על המכשיר. גם הגודל, שמאוד קובע, מבטיח 14 ס״מ חדירה. עם כאלה נתונים עושה רושם ש-Rave יהיה אורח קבוע במיטה שלנו ויזכה לצפות ואף להשתתף במין לסבי נפלא.

רייב we-rave
הבליטה שבו מתיישבת היטב ובנוחות על הדגדגן

אז ניגשנו לבדיקה, אבל קודם כל ויתרנו על השימוש באפליקציה. זה אמנם נשמע מאוד מתקדם, אבל זה פחות מחרמן ברגע שמקבלים הודעות בוואטאפ המשפחתי תוך כדי. חוץ מזה, כשאני חושבת על משחק מקדים אני לא בדיוק חושבת על קנדי קראש. אבל האפליקציה מבטיחה יכולת קביעת רטט אישית וגם יכולת שליטה מכל מקום בעולם. נגיד, אם אתם זוג שחי בלונג-דיסטנס, או סתם אוהבים להשתעשע כשאחד מכם בעבודה, זה יכול להיות ממש כיף. אם אתם כאלה שנותנים לילדים שלכם לשחק עם האייפון זה יכול להיות פחות.

וכעת, למכשיר עצמו: רבים וטובים מהוויברטורים מנסים להתמודד עם הגירוי החיצוני. כידוע, נשים תומכות נלהבות של גירוי האיזור הזה, ולא בהכרח מעריצות גדולות של חדירה. אני יכולה להגיד בגאון (ובעילום שם, כמובן) שאני שייכת לקבוצה הזו של הנשים. אז ה-Rave הוא אולי הראשון שהצליח לעבוד עלי בצורה כזו טובה: לצורתו הא-סימטרית יש יתרון ענק, ובדרך כזו או אחרת הבליטה שבו מתיישבת היטב ובנוחות על הדגדגן. המכשירים האלה, שמשקיעים בגירוי חיצוני, תמיד מרגישים כאילו נשים עיצבו אותן, כי המחשבה היא לא רק ״חדירה חדירה חדירה״. חוץ מזה, מהרגע הזה ההחלקה פנימה היא טבעית ונוחה יותר.

אבל מי שטרח בגירוי חיצוני כנראה לא יבריק בגירוי פנימי, או לפחות לא במקרה הזה. המכשיר מציע 10 מצבי רטט שונים (והאפשרות ליצור מקצב אישי דרך האפליקציה, כאמור). חלקם נחמדים מאוד וחלקם מזכירים לי חישמול מרגיז, אבל המשותף לכולם זה חיכוך לא נוח. אותה בליטה שעשתה יופי את העבודה בחוץ, בפנים היא טו מאצ׳. ה-Rave הוא לא עדין בכלל. הוא מבטיח ריגוש מקסימלי לנקודת הג׳י, אבל נקודת הג׳י שלי כרגע מעדיפה לעצור הכל ולחזור לראות תמונות של אחיינים בפלאפון.

תראו, אני לא בחורה של גדלים כי סך הכל בחרתי לחיות את חיי ולגמור בהנאה מאצבעות. אז מי שמדמיינת ריגוש מקסימלי בנקודת הג׳י בתור סקס עוצמתי וקשוח, יכולה לגמרי להתאהב ב-Rave. מי שבוויז׳ן שלה מעדיפה את החדירה נעימה יותר, יכולה להנות מאוד מלשחק איתו בחוץ. וגם, כמובן, לעבור צד.

מחיר: 690 שקל, להשיג באתר "סיסטרס"