לפעמים יש רגעים בסקס של זוג לסבי שאני קוראת להם "וויטני יוסטון". זה כשעושות תנוחה כמו מספריים למשל, שמאפשרת לשתיים להנות באותה מידה, ואז, בתיאום מושלם של התחושות, הרגשות, והלוחות הטקטונים, הן גומרות יחד. למה וויטני יוסטון? כי באותו רגע העולם עוצר מלכת ומתחיל "אנד איייייייי וויל אוויז לאב יוווווווו". זה מרגש ומפעים ומלא באהבה קיטשית, כי בכל זאת, מדובר בזוג בנות. זו התשובה הלסבית שלנו לרגע שבירת הכוס בחתונה של סטרייטים: שבירת הכוס המשותפת שלנו. לא עשיתי סקס עם גבר כבר עשור, אבל ממה שזכור לי הסיכוי לגמור ביחד הוא אחד למליון.

אני לא יודעת אם זה יחסי הציבור הטובים לסקס שלנו (הז'אנר האהוב בפורנו כמובן) או כי הגיעו למסקנה הנכונה שהתצורת חיים הטובה לאונשות זה שתי נשים, אבל הטכנולוגיה מתקדמת בעיקר בכיוונים שלנו. מפעלי צעצועי מין ברחבי העולם עובדים נמרצות על מנת לייצר רגעי וויטני יוסטון מדי יום. גם אם הגמירה של כל אחת לא מתרחשת באותו רגע בדיוק, צעצועים כאלה מקרבים מאוד את התזמון שלהן (אפשר לקרוא לזה ג'קט ג'קסון. גם היא זמרת טובה). למשל, "SHAREVIBE", ויברטור זוגי חדש של פאן פקטורי, כל תפקידו הוא שכולן יהנו בו"ז כדי להגיע למטרת העל.

via GIPHY

שרוויב הוא למעשה שידרוג לדגם דילדו זוגי פופולארי, שכעת מקבל חיזוק מפנק של רטט 5 מצבים, טעינה ע"י כבל USB, וגם מבטיח עיצוב ארגונומי מחודש המתאים עצמו למצבי הגוף והתנוחות. בגלל שכולכם סקרנים, נעשה סדר: אחת מחדירה צד של 9 סנטימטר, ויוצא ממנה 12.2 הישר לעבר השניה. זה לא דורש רתמה ובגדול אמור מרגיש כמו תוסף לגוף.

נתחיל מהצורה - בתור חובבת הסקשן שנקרא "דילדואים לא ראליסטים", תנו לי את זה מלפפוני ובצבע ירוק זרחני, בבקשה. פעם שאלתי חברה לסבית מתי היא הבינה שהיא לסבית והייתה לה תשובה פשוטה: "בגיל 16 הייתי חולמת קבוע על בחור שמוריד מכנסיים ומהזין שלו יוצאים מלא ג'וקים וזבובים". אנחנו בחרנו לחיות הרחק מהאיבר הזה, לכן אל תתנו לי דגם שמדמה את זה, בטח לא בצבע גוף. פה לשרוויב יש יתרון ברור מבחינתי, סגול ובלי כיפות או ורידים למיניהם.

אבל לצורה שלו יש גם חסרון מסויים, שהוא הגודל שלו. הצד הקצר יותר הוא בקוטר 4 ס"מ, לא בדיוק צר. והוא אמנם גמיש אבל נקודת המוצא שלו יחסית מקופלת, אז דורשת לפחות גמישות ראשונית כדי להכניס הכל כמו שצריך. מניסיוני יש נשים שזה פחות מתאים להן, גם מבחינת הגודל וגם מבחינת התפעול - זה מה שנקרא "למתקדמות". קלאסי לבנות זוג שאוהבות צעצועי מין וששיחקו הרבה בעבר. אני מודה שהיה מימד מבוכה בכל נושא ההתקנה על הגוף עם הפרטנרית שלי כי העניינים אצלנו די טריים.

מהרגע בו התבצעה ההתקנה דברים החלו לזוז. לרטוט, יותר נכון. חמשת מצבי הרטט אכן מוסיפים את העונג שדילדו זוגי יכול רק לדמיין. הרטט גם מקל על ההכנסה וההוצאה, והעובדה שזה בתוך כל אחת מאיתנו גורמת לעונג גדול אצל כל אחת. בשיא האקט כמובן שלא רואים פיסת סיליקון סגולה, הגופים מתחברים, וכעת זה יצור אחד שרוטט וכרגע גורם לרעידת אדמה בצפון. אנד איייייייאייאיי וויל אוויז לאב יוווווווו, שרוייב.

699 שקלים, להשיג ברשת חנויות סיסטרס