אי אפשר להסתכל על המג'יק ניקס ולא לסנן "וואו". העיצוב של הקופסה ושל המכשיר עצמו - הצבוע באדום-ורדרד שממש עושה חשק - נקי כל כך, עד שכמעט אפשר להתבלבל ולחשוב שמדובר במכשיר נלווה לאייפון. יש עליו כפתור הפעלה, שקע טעינה מעוצב - ותו לא. הוא אליפטי ושטוח עם בליטה בקצה, אינו מיועד להחדרה ואגינלית אלא לגירוי חיצוני ואמור להיות מונח בתוך התחתונים וללוות אותך באשר תלכי: לעבודה, לסרט או בנהיגה.

זה נשמע יותר כמו רעיון יפה ומדליק מאשר משהו שבאמת אפשר ליישם בפועל, כי כמה זמן של רטט את יכולה כבר לחוות לפני שתרצי יותר מזה? וזה יקרה, ככל הנראה, בדיוק כשתהיי תקועה בסופר בתור לגבינות. עוד דבר מעניין שהוויברטור הזה מסוגל לעשות זה לתפקד בתור שעון מעורר: להתחיל לרטוט בדיוק בשעה שתבקשי ממנו בבוקר. אליי זה פחות מדבר, אבל אהבתי את היצירתיות. 

למג'יק ניקס עשרה קצבים מוגדרים מראש. הוא שוקל 32 גרם, הוא עמיד למים ויכול להישלט גם עצמונית וגם באמצעות אפליקציה. השליטה מהטלפון נוחה מאוד: קיימות בה מגוון רחב יותר של אפשרויות, בין היתר אופציה לשלוט על עוצמת הרטט ועל הקצב שלו, והיא גם מאפשרת להיעזר בפרטנר מרוחק. באסה מרכזית היא שאי אפשר לעבור תוך כדי משליטה מהאפליקציה למכשיר בלחיצה, וצריך לכבות אותו ולהפעיל מחדש.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by MagicMotion (@magicmotion.fun)

לי אישית גירוי חיצוני עוזר מאוד בלהיכנס למוד, אבל קשה עד בלתי אפשרי לגמור בלי חדירה. לכן המג'יק ניקס היה לי נעים, אבל לא אפקטיבי בלהגיע לאורגזמה. מה שכן, כשניסיתי אותו עם בן הזוג הוא התגלה כמאוד יעיל: הצלחתי להניח אותו על הדגדגן, ובגלל הצורה השטוחה שלו והעובדה שהוא לא זז יותר מדי, בתנוחות מסוימות הוא הצליח להישאר במקומו ולרטוט גם בזמן חדירה, מה שלא כל כך הצלחתי לייצר עד עכשיו עם מכשירים אחרים.

500 שקל, להשיג באתר sexstyle