יסלחו לי אירגוני אנונימוס למיניהם וכל חובבי החיות אבל מעולם לא התלהבתי מבעלי חיים. הם מלכלכים את הבית, דורשים הרבה טיפול ובעיקר לא מתאימים לאורח החיים שלי. מקסימום דג זהב, תמיד חשבתי אבל מעולם לא יישמתי. אבל לאחרונה, במהלך לא אופייני, אימצתי דולפין - ואני מודה ומתוודה שזה גרם לי הרבה אושר.

פליפר, ככה אני קוראת לו, הוא רוקט פוקט באורך ועובי של עט ממוצע ובצבע תכלת דולפיני. יש בו איזון מדויק בין רוך למוצקות ו-10 אופציות שונות של רטט שנעות בין מהיר לאיטי ומשלבות גם קצבים מתחלפים. התכונה הכי בולטת שלו היא שהוא נעים ברמות אחרות. הוא לא סתם נעים הוא נעיםםםםם. מתחשק לי שהמצעים שלי ירגישו כמוהו, שהבגדים שלי ירגישו כמוהו ושבן הזוג שלי ירגיש כמוהו. וגולת הכותרת: בראשו של פליפר תמצאו פה פתוח של דולפין, שהוא שתי פיסות סיליקון פרושות לשני הצדדים בצורה שכמו אומרת: הדולפין רעב, תאכילו אותו.

ומי אני שארעיב דולפינים? הזמנתי את בן הזוג ולקחתי את פליפר לשחייה ראשונה. מה שיפה בפה הפעור של הדולפין זה שהוא לא משאיר מקום לספק: אם האוחז בו יודע איפה ממוקם הדגדגן, הוא נמצא על המסלול המהיר והישיר לגרימת אורגזמה לפרטנרית (אגב, מי שלא יודע - שישאל). ואם זה לא מספיק, המגע הכל כך נעים שלו תורם להתקדמות מהירה וממוקדת לכיוון האורגזמה המיוחלת. במהלך הפור פליי בן הזוג שלי הצמיד את הפה של הדולפין לדגדגן שלי ושינה את סוגי הרטט. המגע הנעים של הדולפין היה מגרה, הקולות שהשמיע שקטים ומעודנים והרטטים השונים היו מענגים. בן הזוג שלי היה מאושר כשראה כמה עונג גורם לי הדולפין, והכריז עליו בתור צעצוע פרימיום. גם אני.

אין תמונה
גאגא קרישנה | צילום: none

עם זאת, כשניסיתי לשחק איתו לבד זה פחות עבד. הפה של הדולפין, שבמפגש הזוגי עטף את הדגדגן והוביל לגמירה, לא היה נעים במקומות אחרים בפות שהם לא הדגדגן. פיסות הסיליקון, שעבור הפרטנר שלי היוו פסי הכוונה לכיוון האורגזמה שלי, הפכו דוקרות ולא מגרות כשבאו במגע עם כל מקום אחר בפות. כשהעזתי וניסיתי לקרב אותו לפתח הנרתיק זה הקפיץ אותי ומיד הבנתי שכדאי לחזור למקורות ולהצמיד אותו לדגדגן. הבנתי שפליפר גורם לאורגזמה חיצונית וודאית ומהירה, אבל בעיני לענג את עצמי זה לא למהר לכיוון הגמירה אלא להתפנק ולקחת את הזמן.

אז במובן הזוגי הדולפין הוא פרס לכל מי שרוצה להגיע עם בן/בת הזוג לסיפוק מהנה במיוחד. פליפר הוא מכונה משומנת ונעימה להטריף שמובילה אותך הישר לאורגזמה. הייתי ממליצה עליו לכל מי שבדרך כלל מתקשה לגמור מגירוי חיצוני או למי שממהרת לצאת מהבית ורוצה רגע לפני לענג את עצמה. למאוננת המתפנקת, שרוצה לקחת את הזמן ולהגיע לאורגזמה בקצב האיטי שלה, הייתי ממליצה למצוא אלטרנטיבה ואולי לאמץ ארנב קטן.

179 שקלים, להשיג ברשת סקס סטייל