אתה לשון? אתה דולפין? מה אתה? גם אחרי שבוע של שימוש אינטנסיבי לא לגמרי הצלחתי להבין את המהות הבסיסית של VOLTA  , הוויברטור החדש מבית פאן פקטורי המעולים, ודי להסתכל עליו כדי להבין את הבלבול שלי. מצד אחד הוא נראה כמעין לשון קטנה ומאורכת, מצד שני – למה הלשון הזה מתפצלת לשתיים? האם אני אמורה למצב אותה כך שתכה בדגדגן או אולי תחבק אותו משני הצדדים? היתי ממשיכה להתחבט בשאלה, פשוט בינתיים גמרתי תוך דקה, אז לא משנה. ביי.

הרטט במקום הנכון!

עכשיו שסיימתי להשמיץ אותו על תחכום יתר, בואו נדבר תכלס. ה"וולטה" הוא ויברטור סופר מתקדם, נוח לשימוש, והכי חשוב – שקט בטירוף. והנה הפירוט. הרבה פעמים מי שעוד נהנה מרטט של צעצועי המין – זו כף היד. וכך, אחרי שאת מגיעה לאורזמה- את גם נשארת עם איזו תחושת נימלול מוזרה באצבעות. בוולטה זה ממש לא המצב. הרטט מדויק ומכוון למטרה והיד לא מחושמלת. הידד.

בגדול, המכשיר עצמו למעשה אמור לדמות מין אוראלי. אחרי שוויברטורים ואגינליים הרסו לנו את הסקס עם בני הזוג, כי אלה לעולם לא יעמדו בביצועים הצעצועים החשמליים, הגיע הזמן לחרב גם את התענוג הלשוני. וזה אכן מה שקורה כאן. הוולטה חרוץ וחדור מוטיבציה. הוא לא עוצר שניה להוציא שערות או משנה את הקצב בדיוק כשאת קרובה. יש לו שש דרגות רטט מתגבר, ושישה מקצבים של ריקוד. אני אישה פשוטה שמעדיפה את המונוטניות, אבל גם מי שמעוניינת בעיסוי שהוא יותר בקצב הסלסה – תהנה איתו. צריך רק לסייג ולומר: הוא לא ילקק אותך, אין פה את חוויית המעבר האיטי של הלשון. זו יותר הלקאה קטנה ומחרמנת שמביאה אותך במהירות לשיא.

היתרון הנוסף, שכבר הזכרתי אותו, הוא השקט. יש לי במגרה גם את הוויברטור הנערץ על קבוצת הפייסבוק הנשית שאני חברה בה, הלוא הוא הסטיפייר2, שהוא בעיניי מלך הוויברטורים הדגדגניים אבל הרעש שהוא עושה בלתי נסבל. קשה לשלב אותו בסקס כי הטרו-רטו-טרו שלו פשוט מוציא אותו מריכוז. הוולטה לעומת זאת, מגרגר כמו חתול, דבר שהוא אידאלי לדירת שותפים, ילדים בסלון, בן זוג שישן חזק.

בסקס, אני מודה, היה לי קצת קשה לשלב אותו. לכאורה הוא נראה אידאלי גם לפעילות זוגית, אבל משהו שם פשוט לא עבד לי. ניסיתי בתנוחה צידית, והוא ברח לי, ניסיתי להיות למעלה – ומחצתי אותו. אני לא אחת שמוותרת בקלות, אז אנסה לשלב אותו שוב באורגיה הדמיונית הקטנה שלי, אבל אם את מחפשת ויברטור שהוא בינגו לחוויה משותפת, הרשי לי לסטות מהנושא ולהמליץ על ה"טרייסט", ויברטור זוגי מושלם שכתבנו עליו במאקו כאן.

בואו נסכם

הוולטה הוא ויברטור מצויין. הוא מסקרן, יעיל בטירוף, נראה טוב, סילקון רפואי וטעינה שמספיקה ל-45 דקות עיסוי (שזה באמת אומר 45 אורגזמות). הוא מתאים גם לחדירה וגינאלית (לא ניסיתי, לא מאמינה בג'י ספוט), לגירוי האשכים (חיבב, אבל לא צריך בכל פעם) ועיסוי פטמות (כיף אדיר, ממליצה). יש לו גם נעילת חירום (שלא יתחיל לפעול לך במזוודה בנתב"ג), וקל לעבור בין מקצבים תוך כדי האקשן, ובכל זאת – למרות כל התעופה הזאת – יש בו משהו לא מרגש. הוא יעיל – אבל לא מפתיע. לא תמצאי את עצמך פוערת עיניים בקטע של, אוקי – וואו. מה זה. בקיצור, אם את בחורה של טבלאות אקסל ורשימות טו-דו, זה בהחלט הצעצוע בשבילך!

מחיר: 600 שקל, להשיג ברשת חנויות "סיסטרס"