בגדול לנשים נמאס מויברטורים. באמת! מאז שהמציאו את כל הקטע הזה של צעצועים שמיועדים לגירוים חיצונים, רוטטים, יונקים, שואבים, מלקקים, מרפרפים ומה לא, הביקוש ל"פאק משינז" הקלאסיות נמצא בצניחה.

כך גם במערכת שלנו – כשהגיע לפני כמה זמן משלוח נדיב מאוד של צעצועים מ"סקס סטייל" כל הצעצועים החיצוניים והזוגיים נעלמו במהרה ונותרנו עם 3 ויברטורים קלאסיים למראה יתומים מנסיינית.

ויברטורים השוואתי
מימין לשמאל: ויני, VIBE פלז'ר, ג'וליטה - דומים אך שונים | צילום: יח"צ גינדי

אך בת מזל אנוכי, שכן ידוע בקרב מי שצריכות לדעת את זה שאני חובבת חדירות גדולה, ולכן מה שמחתי לפתור את ערוץ הנשים מעול השמירה על שלושת הויברטורים לטובת מבחן השוואתי וחידוש האוסף שלי ביד נדיבה ושמחה.

הויברטורים – ויני, ג'ולייטה ו-VIBE פלז'ר – הם כולם חלק מה-NEW COLLECTION קולקציה חדשה של סדרת אביזרי מין מגוונים, בשלל צבעים יפיפיים ייחודיים לרשת "סקס סטייל". מדובר, אם כן, בשלושה ויברטורים כפולים המיועדים לגילוי סימולטני של הנרתיק ונקודת הג'י ושל הדגדגן, פנימי וחיצוני, אם תרצו.

נתחיל בדומה: כל אחד מהויברטורים עשוי מסיליקון איכותי ונעים למגע, כזה שגם נשטף טוב מאוד אחרי הפעולה. הם בעלי מנוע עוצמתי עם 7 מקצבי רטט ו-5 רמות שליטה לכל מקצב (שזה כבר טוב - מאפשר לך למצוא את הקומבינציה המועדפת עלייך) ועם סוללת ליתיום נטענת. כולם מעוקלים היישר לנקודת הג'י ובגודל מעולה לכל ווגינה - לא רחבים מדי ולא ארוכים מדי, לא דקים מדי ולא קצרים מדי. הלוואי שכל הגברים בעולם היו מגיעים בגודל הזה.

החידוש הגדול והנל במיוחד הוא ידית האחיזה: במקום ידית אחיזה רגילה לויברטורים של סקס סטייל מאין טבעת בתחתית המאפשר אחיזה נוחה במיוחד, בין אם את מחדירה את הויברטור לעצמך ובין אם את נחדרת על ידי בן/בת זוגך במהלך משחק זוגי.

ההבדלים העיקריים בין הויברטורים הם בחלק החיצוני שמיועד לעיסוי הדגדגן והשפתיים: הויני מצויין בשתי לשוניות גמישות שיכולות לבוא משני צידי הדגדגן, ה-VIBE פלז'ר מצוייד בתוספת חיצונית בעלת עיצוב רחב מרקם מחוספס סיליקוני ונעים למי שאוהבות גירוי רחב יותר. הג'וליטה, שלמרות שמו הנשי נהנה מעיצוב פאלי משהו, מצוייד בלשונית גמישה ופשוטה לגירוי חיצוני.

אני אישית הכי אהבתי את ה-VIBE פלז'ר, משהו בשטח החיכוך הרחב שהוא מספק, ומכסה בנדיבות לא רק את הדגדגן אלא גם את השפתיים, בשילוב עם המרקם המחוספס של הסיליקון והרטט העצמתי פשוט הקפיץ אותי לשמיים.

אבל זה בעצם מה שנחמד בסדרה הזו – האופציות – כל אחת לפי העדפותיה ומבנה הפות שלה יכולה לבחור לעצמה איך היא רוצה לקבל את הגירוי החיצוני שלה. וזו (ביחד עם ידית האחיזה ה"איך לא חשבו על זה קודם") היא הבשורה הגדולה של הויברטורים החדשים של סקס סטייל.

מחירים: 450-500 שקלים. להשיג ברשת חנויות "סקס סטייל"

_OBJ