אפתח בהתוודות מביכה: בדרך כלל כשאני חושבת על המילה פֵּרִי אני מדמיינת פלטיפוס ירוק. אני מתנצלת שזו התמונה שתקועה לכולכן בראש עכשיו, אבל לפחות ככה אולי תבינו מה אני חווה. בכל מקרה, לענייננו, Peri הוא הוויברטור הממש לא ירוק (הוא מגיע בצבעי סגול או ורוד) והממש לא פלטיפוסי (טוב, אולי אם מדמיינים ממש חזק) שהגיע אליי לבדיקה.

במבט ראשון הגודל שלו נראה קצת מאיים כי מדובר בוויברטור ארוך. כמה ארוך? לא פחות מ-23 סנטימטרים, בערך כמו קוטר של פיצה אישית סטנדרטית אם תרצו. בנוסף לחלק המאורך שמיועד לחדירה, הוא מכיל מעין לשון שתפקידה לגעת בדגדגן תוך כדי האקט. יש לו שבעה מצבי רטט עם קצבים ועוצמות משתנים, ובמקביל יש לו מנוע נפרד שמאפשר לו לנוע בצורה מעגלית בעוד שבע דרכים שונות. בנוסף הוא מגיע עם כבל טעינה ונרתיק.

פרי (צילום: מתוך האתר)
האורך דווקא עזר לשחק עם המיקומים ולהפוך את החוויה להרבה יותר מגוונת | צילום: מתוך האתר

ואיך הוא? במילה אחת - וואו. במילה אחת ארוכה - וואוווווו. ועכשיו ביותר מילים: הדבר הראשון שאני מאוד אוהבת הוא העובדה שהוויברטור נשלט מתוך הגוף של עצמו. לא בשלט, לא באפליקציה, לא בכוח המחשבה. המכניקה עצמה נוחה מאוד לשימוש ומסתכמת בשלושה כפתורים בלבד: אחד להדלקה, שני ששולט על הרטט, ואחרון שאחראי לסיבובים. זה מאוד עוזר להישאר בתוך החוויה ולא לברוח למקומות אחרים.

מבחינה מבנית שילוב של חדירה עם גירוי חיצוני הוא מה שעושה לי את זה באופן אישי, ואם זו גם המנגינה שלכן - ה-Peri עשה עבודה טובה ממש ועזר לי להגיע לגבהים חדשים יותר מבכל מכשיר שניסיתי לפני כן. השילוב של התזוזה המעגלית בנוסף לרטט (האגרסיבי יחסית) מאפשרת לו להגיע לכל החלקים הנכונים, והאורך המלחיץ? דווקא נתן לשחק עם המיקומים ולהפוך את החוויה להרבה יותר מגוונת. אה כן, והוא גם עמיד במים.

בקיצור, אם חשקה נפשך במכשיר שמשלב חדירה וגירוי חיצוני ובמחיר שלא קורע את הכיס – הפלטיפוס הוא אחלה של בחירה. 

מחיר: 280 שקלים. להשיג באתר