האמת היא שאני בדרך כלל פחות מעריצה של ויברטורי חדירה. תנו לי רוקט פוקט או מג'יק וואנד ואני שמחה בחלקי. גם ויברטורים כפולים, כאלה שמתגאים במן גידול חיצוני לגירוי סימולטני של הדגדגן לא ממש עושים לי את זה. מעולם לא גמרתי איתם וכבר לפני שנים החלטתי לזנוח אותם מאחור. לכן כשהגיע למפתן דלתי הויברטור המכונה "הפרפר המרפרף" לא היו לי ציפיות גבוהות אבל כמו שאומרים במקורות: מודה ועוזב ירוחם. וואלה, טעיתי.

הפרפר המרפרף הוא ויברטור יפייפה ופשוט שייך לז'אנר הדולפינים או הארנבים שמתיימרים לגרות אותך פנימית וחיצונית בו זמנית. הוא בעל גוף דק וחלק, שמאפשר חדירה לא מאיימת וידידותית, ופרפר חיצוני רחב לכיסוי הדגדגן והשפתיים הפנימיות.

ההפעלה שלו אינטואיטיבית מאוד והוא נשלט על ידי שני כפתורים: האחד להפעלה וכיבוי והשני לדפדוף בין 10 מצבי הרטט השונים. אין לו מטען או כבלים או מיליון אפשרויות הפעלה שונות – למעשה, כבר מזמן לא נהניתי כל כך מלחזור הביתה עם צעצוע חדש, להכניס לו שתי סוללות ולגשת ישר לעניינים בלי להמתין קודם שעות לטעינה הראשונית ולשבת ללמוד לעומק את הוראות ההפעלה.

העניין הוא, שבפרפר המרפרף, אין שום דבר מרפרף. מדובר בויברטור עצמתי עם שני מנועים, עשרה מצבי רטט מתגבר ומקצבים שונים שמצליח להעביר את הרטט היטב גם לפרפר החיצוני. הסיליקון שלו מאוד נעים להחדרה והעובדה שמדובר בויברטור דקיק למדי הופכות אותו לידידותי גם לעדינות יותר שבינינו. 

הפרפר שיושב עליו, ומיועד לגירוי החיצוני, הוא אחד הגדולים שיצא לי לפגוש - ופה דווקא הגודל בא לטובתו. לא משנה מה צורת הפות שלך: אורך השפתיים או גודל הדגדגן, הפרפר כל כך גדול, גמיש וורסטילי שבטוח תצליחי למצוא את הזווית הנכונה בשבילך - וזה שיחוק די רציני. 

זה אמנם לקח כמה דקות עד שהבנתי בדיוק מה הזווית הנכונה מבחינתי עבור הפרפר, אבל מרגע שמצאתי אותה עליתי על המסלול המהיר לאורגזמה-לנד. שמחתי מאוד גם לגלות שהפרפר מספיק גדול כדי להמשיך וללחוץ לי על הנקודות הנכונות גם אם פתאום בא לי להזיז קצת את הויברטור כולו קדימה ואחורה. 

כצעצוע זוגי אני לא חושבת שהייתי ממליצה עליו, בדרך כלל ויברורים מהז'אנר הזה פחות מסתדרים עם משחק זוגי, במיוחד אם הפרנט שלך הוא מסוג גבר. אבל בגדול מדובר באחד הויברטורים הידידותיים, הנוחים והמוצלחים שניסיתי.  

מחיר: 299 שקלים. להשיג ברשת חנויות "סיסטרס"