אני חייבת להודות שמאז הפרק הוא בסקס והעיר לא שמעתי את המילה "ארנב" מקושרת עם אביזר מין רוטט. הוויברטור הזה נראה לי כל כך אנכרוניסטי, שהוא מיד זרק אותי אחורה אל גיל ההתבגרות בעודי מעלעלת בעמודים האחרונים של המקומונים התל אביביים, אלו עם המודעות של חנויות הסקס, ומשתאה לנוכח תפלצות הסיליקון הרוטטות שהיו מפרסמים שם. אבל היי, אומרים שהניינטיז חוזרים, אז למה לא?

אז ה-Beaded Rabbit נחשב ל"ויברטור למתחילות". יש לו מנוע אחד לרטט ומנוע אחד לסיבוב והם יכולים לפעול ביחד או בנפרד – מה שאומר שצריך לקרוא את ההוראות שלו לפני שמתחילים, כי או הו, יש לו פונקציות. לחיצה פה משנה את הרטט, לחיצה שם מגבירה את הסיבוב ואם תלחצו כאן וכאן ביחד אז הוא לא ירטוט לכם בטעות במזוודה כשתיקחו אותו לחו"ל. אוף, כל זה יהיה במבחן? אז למרות שנראה שיש הרבה לזכור בעודך תוחבת אותו במעמקי הפושפוש שלך, בסופו של דבר ניסוי וטעייה של שלוש דקות ילמדו אותך הכי טוב על המכשיר עצמו.

ויברטור ארנב
ויברטור ארנב

ברמת המוצר, אין ספק שהוא באיכות גבוהה. הסיליקון איכותי ולא מדיף ריח של "מפעל" כמו שיש לוויברטורים פחות טובים, יש לו כיסוי נפתח לחור הטעינה והוא חלק במיוחד. החרוזים המסתובבים שנמצאים בבסיס שלו ומסתובבים עושים נעים נעים וגם אוזני הארנב שיושבות על הדגדגן לא הציקו כמו שחשבתי שיציקו.

מבחינת הרטט והפולסים – אכן למתחילות – הם נעימים ורכים, כאלו שתקבלו גם אם תשבו על הסלולרי שלכן במצב רטט. אבל למרות זאת, מה שעושה אותו כל כך שווה הוא מצב הרטט האחרון והחזק במיוחד, שאומר שגם אם תשימו את הוויברטור ליד האוזן שלכן – תצליחו לגמור בעזרתו. מה ששוב זרק אותי אחורה אל אותן מודעות סקס בעיתון מימי נעוריי והמוצרים המסתוריים שנקראו "מאלצי גמירה". עכשיו אני יודעת בדיוק מה זה.

תמיד רציתי ארנב, אבל שמעתי שהם נושכים, מסריחים ומתים נורא בקלות. אז ארנב פרוותי עם שיניים גדולות כבר לא יהיה לי, אבל ארנב במגירה ליד המיטה הוא חלופה שמרצה אותי לא פחות. רק חבל שהוא לא שקט, סעמק.

מחיר:  1,190 שקל. להשיג ברשת סיסטרס.