המזל שלי הוא שאני אוהבת חזק. הכל חזק. קפה חזק. אלכוהול חזק. ג'ויינט חזק. את החריף שלי אני אוהבת חזק וכן.. גם את הסקס. ואני אומרת מזל כי אם לא הייתי אוהבת ממש ממש ממש ממש חזק, סביר להניח שכבר בניסיון הראשון שלי לבדוק את DOMI המג'יק וונד העצמתי מבית LOVENSE, הייתי נבהלת, מכניסה אותו חזרה לקופסא ובורחת לחיי פרישות במנזר השתקנים (או שהייתי מתאשפזת עם כוויות בדגדגן).

למזלי, זה לא המצב והתגובה הראשונה שלי, כשצמדתי את ה-DOMI בעצמתו הנמוכה ביותר אל בין הרגליים שלי הייתה עיניים שמתגלגלות לאחור ואנחת "וואו" מופתעת וחסרת נשימה. אה כן, וגם אורגזמה עוצמתית בדיוק 5 שניות אחרי זה.

למג'יק וונד הקלאסי והאהוב יש כבר בערך מיליון גרסאות בשוק. למי שלא מכירות, מדובר באחד מהויברטורים הטובים בעולם לגירוי חיצוני. מקל עצמתי רוטט עם ראש סיליקוני עגול ונעים וצוואר גמיש שמתאים לכל זוית. צעצוע מושלם לחובבות גירוי חיצוני, דגדגן או פטמות, ביחד או בזוג, הטרו או חד מיניות. לא סתם הוא נחשב לאחד הצעצועים המוצלחים והנפוצים בעולם.

לוריאציה הזו של שרביט הקסמים כמה מאפינים שהופכים אותו למיוחד: הוא קטן יחסית ולכן משמעותית פחות מסורבל מרבים ממתחריו בשוק, הוא נטען ואלחוטי ונשלט גם על ידי כפתורים שנמצאים בגוף הויברטור וגם ע"י אפליקציה לסלולארי שמפשרת שליטה בשלט רחוק ואפילו סנכרון של הרטט עם מוסיקה מהטלפון הנייד. 

מודה שאני פחות מתחברת לכל הטררם הטכנולוגי שנכנס בשנתיים האחרונות לעולם צעצועי המין, בסופו של דבר, כשבא לי לאונן או להזדיין לא בא לי להתחיל לקרוא חוברות הפעלה ולשחק עם אפליקציות ומיליון אופציות שונות. אבל למי שחובבות את הז'אנר, האפליקציה של ה-DOMI מציעה שפע אפשרויות משחק, רטט והפעלה שיגוונו לכן את זמן המשחק. אני? תנו לי רטט עוצמתי, מאוד, שימו אותו בנקודה הנכונה ולאט לאט תגבירו. אתם כבר תדעו מתי להפסיק. 

מהבחינה הזו ה-DOMI הוא הפייבוריט החדש שלי: הוא חזק, מאוד חזק, נעים למגע ונח לשימוש. בין אם שיחקתי איתו בעצמי, נתתי לחבר שלי להשתמש בו עלי או השתמשתי בו בזמן חדירה, הוא תמיד סיפק את העבודה באופן מדוייק וזריז. הוא אמנם קצת רועש, אבל משמעותית פחות משרביטים אחרים שפגשתי בעבר. 

כבר הזכרתי שהוא ממש ממש, אבל ממש חזק?

מחיר: 879 שקלים, להשיג ברשת סיסטרס