בימים כאלה, בהם רובנו כלואות באופן כזה או אחר בבית עם המשפחות שלנו, לאונן זו משימה קשה. במקרה שלי, אין לי ילדים עדיין אבל בן הזוג שלי עובד מהבית והוא למעשה נמצא ב-70 המ"ר האלה בכל שעות היום. לא אשקר - זה כיף: הוא תמיד מחכה לי כשאני חוזרת מהעבודה עם אוכל שהכין במהלך היום או עם רעיון מתוק לסרט שבו נצפה בערב. אבל עדיין, את הזמן שלי לבדי אין לי.

זה לא סקס מה שחסר לנו, אלא לשים את עצמנו במרכז, לכוון את כל תשומת הלב לעונג שלנו ולומר - פאק איט, אני רוצה אורגזמה ואני רוצה אותה עכשיו. חסר המהלך האישי, הכמעט מדיטטיבי של לעצור ולהגיד - אני משחררת לחצים, עוצמת עיניים ומקשיבה לגוף שלי (כשאני מחזיקה ביד במכשיר צבעוני ורוטט). מדובר באחת הפעילויות המשחררות והנעימות ביותר שאנחנו יכולות לעשות למען עצמנו בתקופה מלחיצה שכזו, ולכן כשנפלה ההבנה שלא הרבה הולך להשתנות בתקופה הקרובה, מצאתי לי נחמה בפלמינגו - אביזר המין המשוכלל והמהנה ביותר שנתקלתי בו (ונתקלתי בהרבה).

הפלמינגו הוא צעצוע עשוי סיליקון ורוד וזרחני שמחובר לאפליקציה בסמארטפון. הוא בצורת ח', כשזרוע אחת שלו דקיקה והזרוע השנייה עבה יותר. הדקיקה מיועדת לגרות את הדגדגן, והעבה - שגודלה מזכיר פחות איבר מין זכרי ויותר אצבע - מיועדת לנקודת הג'י. עכשיו, האם גם אתן, כמוני, לא מגורות מנקודת הג'י? האם גם אתן סבורות שמדובר במעט ברות מזל שנהנות, ואולי אפילו בתיאוריית קונספירציה? גם אחרי עשרות הסברים שקיבלתי ותרשימים שציירו לי, גירוי נקודת הג'י לא עשה לי כלום מעולם. זה אמנם עשה לי את זה כשבן הזוג השתדל כל כך לגרות אותי כשעשה עם האצבע תנועה של "בואי הנה" במשך דקות ארוכות, אבל שום אורגזמה לא באה. אבל אז הגיע הפלמינגו, כולו ורוד וידידותי ועושה חשק, והוא התיישב לי בדיוק על שתי הנקודות האלה - הדגדגן ונקודת הג'י, ורטט לו עד שהגעתי לרגע המיוחל. השילוב בין הרטטים הפנימיים והחיצוניים עשה את העבודה וגרם לגמירה חזקה ונעימה בטירוף.

פלמינגו ויברטור (צילום: סקסטייל)
צילום: סקסטייל

השוס האמיתי, הבלתי מעורער והמטריף של הפלמינגו זה שהוא מתחבר לאפליקציה. כן, אם במשך שנים הזניחו את האורגזמה הנשית, עכשיו חנוניות וחנונים בסיליקון ואלי מנסים להעצים אותה. האפליקציה הסקסית של הפלמינגו מתחברת למכשיר בקלות ומציעה מגוון לא מבוטל של סוגי, גווני ותתי רטטים. שוס נוסף - הצעצוע מתיישב בצורה כזו שאת לא צריכה להחזיק אותו ואת יכולה להתפנות במאה אחוז לבחירת העינוג הנכון באפליקציה. את יכולה אפילו להתפנות לליטוף הגוף או צביטת פטמות או כל דבר שעושה לך את זה. הו, פלאי הטכנולוגיה!

האפליקציה מציעה שלושה מסלולים - במסלול הראשון את מציירת עם האצבע, כמו על קנבס, צורות בקצבים שונים, והפלמינגו רוקד לפי החליל שלך. במסלול השני את שמה לך מוזיקה מהפלאפון והוא רוטט על פי הקצב (תודה, ביונסה), ובמסלול השלישי הוא מציע סוגים שונים של רטטים ואת בוחרת את מה שנעים לך. בין סוגי הרטטים יש אופציות סקסיות כמו "מסיבה", "לשון", "הצלפה" ועוד. אגב, בניגוד לכל צעצועי המין הקיימים, כאן את יכולה לבחור בין לשון חלשה, בינונית או חזקה. וזה מה שמבדיל את הצעצוע הזה מכל הצעצועים שיש בערך בשוק - הוא יכול להתאים לכל אחת. גם לזו שזקוקה לגירוי חזק ותזזיתי וגם לזו שמחפשת משהו עדין ורגיש מאוד. הסקאלה נעה בצורה כל כך מגוונת שבא לי להפוך לזואולוגית ולחקור כל היום (ובעיקר כל הלילה) את הפלמינגו.

אבל מה עושים כשיש צעצוע כזה ובן הזוג נמצא כל היום בבית? כשאין את הזמן הקדוש הזה בינך ובין הגוף שלך שבו אפשר לחקור ולחגוג? או. טוב ששאלתן. התשובה מצויה גם היא באפליקציה שמציעה לכן לשלוח לינק למי שרק תרצו, ושהוא או היא ישלטו בעוצמות, בזרמים וברטטים. כשהפרטנר/ית יפתחו את הלינק יחכה להם צ'אט סקסי שבו תוכלו לשלוח להם תמונות ומסרים קוליים. אני, לדוגמה, שולחת לבן הזוג לינקים לאפליקציה כשהוא באמצע שיחת זום עם השותפים העסקיים שלו, והוא נענה לאתגר ומוביל אותי הישר לאורגזמה המיוחלת בחדר השני. 

650 שקל, להשיג בסקס סטייל