באחת הסצינות הכי מפורסמות בסרט "חמישים גוונים של אפור" אנסטסיה סטיל וכריסטיאן גריי יושבים משני צידיו של שולחן ישיבות מפואר בחדר חשוך ועוברים על סעיפי חוזה ה-BDSM שלהם. אחרי כמה סעיפים היא מיישירה אליו מבט ושואלת אותו בעיני עגל מזוגגות "מה זה פלאג אנאלי?".

אז אני לא אנסטסיה סטיל. אני יודעת מה זה פלאג אנאלי ולכן כשניגשה אלי עורכת המדור שלנו והציעה לי להתנסות בצעצוע שהגיע אלינו השבוע התשובה האינסטנקטיבית שלי הייתה "תנסי אותו את! מה השתגעתי?". אבל אישה הרפתקנית אנוכי, ואחרי שחככתי קצת בדעתי (ובווצאפ עם החבר שהגיב בהתלהבות מחשידה) הגעתי למסקנה שהגיע הזמן, בעשור הרביעי לחיי, לתת הזדמנות גם למשחקים בכניסה האחורית.

הפלאג האנאלי של pipedream הוא כל מה שמתחילה בתחום כמוני הייתה צריכה: נתחיל מזה שהוא ידידותי למראה ולהרגשה, הסיליקון שלו נעים, הוא לא עבה או ארוך מדי, הראש שלו מעוגל וחלק וההפעלה שלו מאוד ידידותית גם למאותגרות טכנולוגית שבינינו (פשוט תכניסי את הסוללות לביצת הרטט, את הביצה לפלאג ואת הפלאג לט**יק).

המארז עצמו גם מגיע עם ערכה למתחילים שכוללת דוגמיות של נוזל סיכה, קרם לשימוש אנאלי, נוזל חיטוי ושני אצבעוני גומי שאני עדיין לא לגמרי בטוחה מה לעשות איתם, אבל מבטיחה לעדכן אם אגלה בהמשך. 

הוא מצויד בביצת רטט בודדת ועצמתית, אבל לא מדי, המופעלת בלחיצה אחת בבסיס הפלאג. ובידית אחיזה ושליפה, גמישה - בסופו של דבר אפשר היה לשים על הקופסא הזו את המדבקה "כל מה שאת צריכה בשביל כניסה בדלת האחורית ולא ידעת".

לגבי החוויה עצמה. טוב, חוויה אנאלית היא לא ספק הרפתקה לכל אישה וגבר חייבים לעצמם לפחות פעם בחיים ואם כבר לעשות את זה, אז עדיף באופן הדרגתי וידידותי. לשמחתי, חבר שלי הוא גבר עם סבלנות ורגישות אין קץ והפכנו את הניסיונות האלה לחוויה זוגית מרגשת שאפילו גילתה לי כמה נקודות כייפיות שלא חשבתי שיש לי בגוף.

אני לא חושבת שאשתמש בו לבד, אבל פעם בשנה ביום ההולדת שלו בהחלט יהיה לו למה לצפות.

180 שקלים, להשיג ברשת חנויות "סיסטרס"