הקורונה חלפה, המלחמה התחילה, והופ - שוב מצאנו את עצמנו מבלות שעות ארוכות בבית במתח, בציפייה ובעיקר - לבד. בתור בחורה שטרם פיתחה חסינות לאזעקות, הסטרס, הריצה לחדר המדרגות וההיכרות המתוחה עם השכנים ללא ספק עושים את שלהם, במובן המדליק של המילה.

כל זה הביא אותי להתבונן שוב באוסף הצעצועים ההולך וגדל שלי, כלואה בסיטואציה המעוררת הזו ותוהה מתי יגיע ה-צעצוע שיעיף אותי על טיל (הייתי חייבת). ואז הגיע לידיי ויברטור Magic Umi, והרגשתי כמו כיפת ברזל שמצאה את הרקטה שלה (הייתי חייבת שוב).

Magic Umi מספק את כל מה שאת רוצה מהוויברטור החדש שלך: הוא מעוצב בטוב טעם, בלי צורות פאליות מוגזמות ומביכות, בצבע אדום, עשוי סיליקון פרימיום רפואי, וגולת הכותרת: הוא מאפשר במקביל עינוג פנימי וחיצוני. החלק שנכנס לנרתיק מעוצב בצורה של אגודל ומגיע ישירות לנקודת הג'י (או לפרוסטטה לגברים שביניכם) והחלק החיצוני לופת את הדגדגן משני צדדיו ומאפשר עינוג מקסימלי. החלק הפנימי והחיצוני מופעלים על ידי שני מנועים שונים, כך שניתן לשחק בין עשרה מצבים שונים של רטט (שמשתנים במקצבים, ולא בעוצמה), או פשוט להישאר ברטט הפנימי בלבד.

ויברטור Magic Umi  (צילום: יח"צ)
דוקטור, אני בלחץ | צילום: יח"צ

עוד הייליט של Magic Umi הוא אפשרות השליטה מרחוק: כמובן שניתן להפעיל את הוויברטור גם בדרך הקלאסית, אבל אם תרצו לחמם את העניינים תוכלו להוריד את האפליקציה, לאפשר לפרטנרים להפעיל אותו מרחוק ואפילו לשלוט בו לפי תנודות היד. הצעצוע החביב מגיע עם נרתיק נשיאה קטן מבד ועם כבל טעינה שמתחבר לכל מטען של סמארטפון, הוא ניתן לרחיצה בקלות ובעיקר יסדר אתכן אם תמצאו את עצמכן שוב מרוטות עצבים וזקוקות להרפיה כשאתן כלואות בבית, לבד.

700 שקלים, להשיג באתר sexstyle