תארו לכן עולם ללא אימפוטנציה, ללא בעיות ביצוע וללא אנוכיות במיטה. אוקיי, האמת שהעולם הזה קיים וקוראים לו ״ויברטורים״. אבל הבעיה איתם, זה שהם פועלים באופן אוטומטי ובלי יכולת הקשבה. כאילו, זה נחמד להחליט מתי בא לך מהר ורוטט או מתי לאט ויציב, אבל הכל מרגיש תפעולי מדי וכל הלחיצות והכפתורים קצת הורסות סיטואציה שגם ככה לא טבעית.

כל זה היה ממש נכון עד שהגיע אליי ויברטור ״על קולי״ מדגם 627 עם פיצ'ר היסטרי: הרטט פועל על פי מהירות הקול שלך. משמע אם את צועקת - הוא רוטט, ואם לא אז לא. ואיזה כיף. כי הרי אני אוהבת לדבר ואוהבת לגמור. אז האם נמצא לנו תחליף לפרטנר ולפסיכולוג בדמות פין מסיליקון קטיפתי וורוד?

את הוויברטור הוצאתי מהקופסא עם הרבה ציפיות, כפי שהבנתן: הוא דורש 2 סוללות AAA, שזה יתרון נחמד ביחס לנטענים - ויברטור צריך להיות זמין לאוננות או מין ספונטניים, לא צריך להטעין אותו בלילה ולא צריכים להיות תלויים בשקע שיש באופן גלוי. יש עליו כפתור הפעלה, כפתור של שליטה ידנית וגולת הכותרת - כפתור שגורם לו לרטוט לפי גלי הקול שלך. כמובטח, אני מדברת אליו - ״דגם 627 שומע?״ ״בזזז בזזזז בזזז״ ״הולכים לעשות כיף יחד 627?״ ״בזזז בזזז בזזז בזזזז בזזז״. 

ויברטור 627 (צילום: יחסי ציבור)
איבר המין המושלם | צילום: יחסי ציבור

רגע לפני שאני מתחילה בסשן אני בוהה ב-627 שלי, שבשלב זה הוא מועמד מוביל בתחרות ה״איבר הקשוב בישראל״ - מדובר בויברטור כפול (שעובד על נקודת הג׳י והדגדגן במקביל) - חלקו החיצוני נראה כדמוי איבר מין זכרי, החלק הקטן יותר נראה כמו שפנפן. לרגע זה הרגיש כאילו הפסיכולוג הזה שלי סובל ממשבר זהות. או שהולכים על ראליזם, או שהולכים על אגדת דיסני סוטה. לא יגור פין עם שפנפן.

זה חוזר בהרבה ויברטורים כפולים ואני לא מבינה מי בדיוק קהל היעד - ללסביות צורת הפין לא בדיוק עושה את זה, וסטרייטיות לא מדמיינות בדיוק גבר שיש לו את החיה הקטנה הזו במקום ביצים. בכל מקרה, הצורה שלו כן מעודנת ומיועדת גם למתחילות או לכאלה שלא אוהבות חדירה מסיבית מדי (אורך חדירה 12 ס״מ), אז נתעלם מהעיצוב ונאחז בגודל המושלם. 

שווה לקרוא גם:
ויברטור כפול: אורגזמה ב-50 שניות
הוויברטור שגרם לי להשפריץ

״איי, אחת, שומעים אותי?״ שואלת את 627, הוא כמובן עונה ברטט ומתחילים את העניין. בואו אגלה לכם עוד משהו על סקס: גניחה זה לרוב אקטינג. אנחנו נצרח ונגנח כשיש לנו קהל. כן, גם אנחנו ראינו פורנו, והבנו שזה מרים לכל הצדדים, אז למה לא להגזים קצת את הקולות שיוצאים מאיתנו בשביל זה. אני מוצאת את עצמי גונחת בלי עדים וזה קצת מטופש. אבל מצד שני, זה עובד ומגיב כל כך טוב לקולות (גניחה= רטט קל, חפירות = רטט בלתי פוסק) שלא איכפת לי גם אם היה שם חזרזיר. שדרוג רציני לימי הכפתורים. אתן כבר מדמיינות ימים של ״סירי, איפה נקודת הג׳י?״ כי הם קרבים ובאים. 

ויברטור 627 (צילום: יחסי ציבור)
אפשר גם להשתמש בכפתורים | צילום: יחסי ציבור

אבל האמת היא ש-627 הוא יותר מויברטור כיפי לאוננות, הוא מעולה בתור סקס טוי של זוג. דבר ראשון, פלאי הטכנולוגיה מוסיפים התפעלות (״יה! זה רוטט כשמדברים!״) ובעיקר זה מאוד מצחיק. כל דיבור שלכם הופך לרטט, וכשאת רוצה שהוא לא ירטוט זה דורש סוג של ״משחק השקט״ קינקי. כדאי גם לזכור לכבות אותו כשמכניסים שוב לארון, אחרת מכל רעש הוא ירטוט ולכו תדעו מי יחפש את ״הטלפון על שקט״ שעושה את הרעש הזה. הוא עוד עלול לגנוב לכם את השפנפן.  

אציין שגם אם את בכל זאת בקטע של אולד פאשן ומעדיפה את הכפתורים, את יכולה לבטל את ההפעלה הקולית ולהשתמש בו כמו בכל ויברטור טיפוסי.

 

מחיר: 400 שקל.

ניתן להשיג ברשת "סקס סטייל".